اتوماسیون بازاریابی  اودوو (Odoo)

با نرم افزار بازاریابی اودوو (Odoo) تنظیمات را انجام دهید؛ کنار بنشینید؛ موفق می‌شوید!


با  اودوو (Odoo) دامنه نامحدودی از امکانات بازاریابی را تجربه کنید. با نرم افزرا بازاریابی اودوو (Odoo) تجربه یک جریان کاری کاملا خودکار، کاربرپسند و خودکفا را خواهید داشت. 

همین الان با ما تماس بگیرید!


نرم افزار بازاریابی اودوو odoo

کمپین‌های بازاریابی کاملا خودکار و هدفمند    ایجاد کنید

 

با اتوماسیون بازاریابی اودوو (Odoo) جریان کارتان را خودکار کرده و کسب و کار خود را بسنجید.

 با کمک اودوو (Odoo) اهداف پایگاه داده‌تان را تقسیم‌بندی کنید تا پیام صحیح را در زمان درست برای هدف درست  ارسال کنید.

با استفاده از نرم افزار بازاریابی اودوو (Odoo) یک جریان بازاریابی پیشرفته تنظیم کنید که بر اهداف پیش روی شما متمرکز باشد و آن اهداف را از طریق قیف فروش به موثرترین شکل ممکن،  7 روز هفته و 24 ساعت شبانه‌روز تقویت کنید.   

سفرهای پیچیده مشتری را به صورت ماهرانه‌ای طراحی کنید 


با نرم افزار بازاریابی اودوو (Odoo) به سادگی جریان کاریتان را به لطف رابط کاربری بصری اودوو (Odoo) به دلخواه خودتان طراحی کنید.

ایجاد یک کمپین تبلیغاتی  چند مرحله‌ای با مسیرهای متعدد، به راحتی یک کمپین دو مرحله‌ای  است. اتوماسیون بازاریابی اودوو (Odoo) افزودن اقدامات جدید و اهداف زمانی به کمپین‌هایتان را راحت و سریع کرده است. 

نرم افزار بازاریابی اودوو odoo
نرم افزار بازاریابی اودوو (Odoo) یک ابزار کارآمد برای مدیریت سرنخ‌ها است. اتوماسیون بازاریابی اودوو (Odoo) به صورت یکپارچه به ایجاد سرنخ و تبدیل سرنخ به مشتری به شما کمک خواهد کرد. 

با استفاده از وبسایت اودوو (Odoo) و ایمیل اودوو (Odoo) و رویدادهای اودوو (Odoo) سرنخ ایجاد کنید.  با استفاده از CRM (مدیریت ارتباط با مشتری)  سرنخ‌ها را  اولویت‌بندی کنید؛ این اقدام بر اساس رفتار سرنخ‌ها و گراف‌های ایجاد شده به شما کمک خواهد کرد. 

در نهایت این سرنخ‌ها را تقویت کرده و آنها را به مشتری تبدیل خواهید کرد.