با نرم افزار CRM اودوو (Odoo) 
تیم‌های فروش از خوب به عالی تبدیل می‌شوند


همین الان با ما تماس بگیرید

نرم افزار CRM اودوو (Odoo) -- نرم افزار  مدیریت ارتباط با مشتریان -- یک  ابزار مشتری محور برای فروش شما است. این ابزار نوین امکانات متعددی را در اختیار کسب‌وکار شما می‌گذارد. پیگیری سرنخ‌ها، پیش‌بینی‌ دقیق و تمرکز بر روی موضوعات مهم مانند فرصت‌های پیش‌رو از جمله‌ امکانات این نرم افزار است.

 

نرم افزار CRM اودوو Odoo

نرم افزار CRM اودوو Odoo

با نرم افزار  CRM  اودوو (Odoo) هیچ ستونی از دید شما پنهان نمی‌ماند.


هر فرصت مانند یک کارت حاوی تمام اطلاعات مورد نیاز شما نمایش داده می‌شود. در هر مرحله درآمدهای مورد انتظار شما بررسی می‌شود. 


سازماندهی کارآمد

نرم افزار CRM اودوو (Odoo) با استفاده از روش کانبان Kanban، مدیریت وظایف شما را سهل و آسان کرده است. با استفاده از این ابزار تنها با کشیدن و رها کردن کادرها، گزارش مرحله به مرحله وظایف شما ثبت می‌شود.  

 هرگز از پیگیری کارها غافل نمی‌شوید!


با ابزارهای اودوو (Odoo) تماس‌های تلفنی، قرارهای ملاقات  و ارسال ایمیل را زمانبندی کنید، همچنین پیش فاکتورهای مربوط به مشتریان را همراه با اطلاعات ضروری تهیه و آن را پیگیری کنید.

برای تماس‌ها، جلسات، مکاتبات یا صدور اطلاعیه‌ها برنامه‌ریزی کنید، و اودوو (Odoo) به صورت خودکار فعالیت بعدی را بر اساس گزارش فروش برنامه‌ریزی می‌کند.

نرم افزار CRM اودوو Odoo

امکان برقراری ارتباط آسان فراهم است و این یعنی پایان سوءارتباط !


برقراری ارتباط یک کلید برای موفقیت هر کسب‌وکاری است. 

با نرم افزار CRM اودوو (Odoo) ایمیل‌های دریافتی به صورت خودکار به سامانه شما  اضافه می‌شوند و تمام تماس‌های برقرار شده میان تیم شما و مشتریان‌ از یک نقطه‌ی واحد انجام می‌گیرند، این موضوع دسترسی آسان به اطلاعات را همواره تضمین می‌کند.

در زیر نمونه پیش فاکتور یک مشتری را همراه با اطلاعات ضروری درج‌شده مشاهده می‌کنید

 

نرم افزار CRM اودوو Odoo

نرم افزار CRM اودوو (Odoo) با ابزارهای متعدد شامل ایمیل، گفت‌وگوی آنلاین، پیامک و تلفن اینترنتی (VoIP) هماهنگ می‌شود.

نرم افزار CRM اودوو Odoo

ایمیل

نرم افزار CRM اودوو Odoo

گفت‌وگوی آنلاین

نرم افزار CRM اودوو Odoo

پیامک

نرم افزار CRM اودوو Odoo

  تلفن اینترنتی (VoIP)

نرم افزار CRM اودوو Odoo
 پیش فاکتورهای جذابی  را تنها با دو کلیک آماده کنید.

با نرم افزار CRM اودوو (Odoo) پیش فاکتورهای حرفه‌ای،  در کوتاه‌ترین زمان و با ظاهری کاربرپسند ایجاد کنید. محصولات خود را از کاتالوگ انتخاب نموده و اجازه دهید اودوو (Odoo) بقیه‌ی کار را انجام دهد.

نرم افزار CRM اودوو Odoo


داده‌های گزارش‌های خود را به پول تبدیل کنید​!

تصمیمات هوشمند، مبتنی بر داده‌های دقیق و بلادرنگ هستند. با کمک نرم افزار CRM اودوو (Odoo) می‌توانید با پیش‌بینی درآمد، تحلیل عملکرد تیم و داشبوردهای اختصاصی، معیارهای فروش خود را دقیق‌تر بررسی کنید.

نرم افزار CRM اودوو Odoo


نرم افزار CRM اودوو (Odoo) ویژگی‌های منحصر به فردی دارد،  اودوو   (Odoo)  ابزاری دقیق برای بهبود مدیریت ارتباط با مشتریان شماست. 

این ابزار به شما کمک می‌کند تا :

  • سرنخ‌های خودکار ایجاد کنید، وظایف تیم را تعیین کنید، فعالیت‌ها را زمان‌بندی کنید، و تمرکز کاری خود را بر روی آن چیزهایی بگذارید که واقعا با ارزش و با اهمیت است.
  • زمان مورد نیاز برای ورودی دستی را کاهش می‌دهد. به راحتی با چند کلیک پیش فاکتورهای دلخواه شما ایجاد می‌شوند، همچنین انتقال وظایف از یک ستون به ستون دیگر به راحتی با  موس و کشیدن و رها کردن انجام می‌گیرد. 
  • هوش مصنوعی اودوو (Odoo) به سرنخ‌های شما امتیاز می‌دهد. اگر سرنخ‌های زیادی دارید، هوش منصوعی اودوو (Odoo) با امتیاز دادن به آنها به شما کمک می‌کند تا سرنخ‌ها را اولویت‌بندی کنید.
  • سرنخ‌ها را مدیریت کنید. تمامی وجوه مربوط به سرنخ‌های خود را از یک مکان مدیریت می کنید، یعنی آنها را ایجاد کرده، کشف می‌کنید، آنها را وارد کرده و پرورش داده و در نهایت امتیاز می‌دهید.