وبسایت  شما را در چند دقیقه آماده می‌کنیم

با وبسایت اودوو (Odoo) حرفه‌ای و به روز باشید

رویای ساخت وبسایتی به سلیقه خودتان را دارید؟ با نرم افزار  اودوو (Odoo) به راحتی سایتتان را بسازید!


وبسایت اودوو (Odoo) تفکر کاربران درباره طراحی وبسایت را تغییر داده است. به لطف کاربرپسند بودن و رابط دیجیتالی بصری به راحتی وبسایت خود را ایجاد کرده، سپس به آسانی آن را  مدیریت و شخصی سازی کنید.

هوش مصنوعی اودوو (Odoo)، طرح‌های مختلفی بر اساس نوع کسب‌وکارتان به شما پیشنهاد می‌دهد.  مراحل زیر را انجام دهید.

 

ساخت وبسایت با اودوو


   همه کارها تمام شد و سایت شما آماده است! از اینجا به بعد روی طراحی صفحات کار کنید.مثل یک طراح، سایت خود را هنرمندانه بسازید

با وبسایت اودوو (Odoo) خیلی راحت با کلیک روی بلوک‌ها، و با کشیدن و رها کردن (drag & drop)، طراحی صفحات را انجام دهید. امکان افزودن فیلترهای مختلف برای عکس‌ها و پس‌زمینه بلوک‌ها وجود دارد.


طراحی وبسایت اودوو


با کمک هوش مصنوعی یک کپی‌رایتر ح​رفه‌ای شوید! 


برای تولید محتوای سایتتان یا حتی برای بهبود محتوای کنونی سایت، سوالات خود را از اودوو (Odoo) بپرسید. با ارسال یک درخواست یا دستور ساده برای هوش مصنوعی اودوو (Odoo) پاسخ سوالاتتان را برای محتوای سایت خود بگیرید. 


ساخت و طراحی وبسایت با اودوو
وبسیات اودوو (Odoo) ابزاری منعطف و کاملا یکپارچه!حین ساخت وبسایت اودوو (Odoo) به راحتی با ویژگی‌های جذاب آن کار کنید و طی فرآیندی یکپارچه تجربه کاربری بهتری برای مخاطبین خود بوجود بیاورید.

اودوو (Odoo) یک سامانه یکدست برای پیشبرد کار شما و ارتقا کسب و کارتان فراهم کرده است.


وبسایت اودوو (Odoo) به راحتی با صفحات وب و موبایل  تطبیق‌پذیر است و به سادگی با تمامی دستگاه‌ها هماهنگ می‌شود.  داخل وبسایت اودوو (Odoo) طیف وسیعی از عکس و آیکون‌های از پیش آماده قرار دارد که صفحات سایت شما را زیباتر می‌کنند.  همچنین،  وبسایت اودوو (Odoo)  به آسانی برای موتورهای جست‌وجو بهینه می‌شود یعنی با اودوو (Odoo)، بهینه‌سازی  سئو سایت شما  سهل و آسان است. 

ساخت و طراحی وبسایت خود را به اُکسیدو بسپارید تا در زمان اندک و با به روزترین معیارها وبسایت مد نظرتان را تحویل بگیرید.