مدیریت پروژه

Welcome!

This community is for professionals and enthusiasts of our products and services.
Share and discuss the best content and new marketing ideas, build your professional profile and become a better marketer together.

در نسخه اودوو و آنلاین ویراوب۱۲۳ برای مدیریت پروژه این امکان وجود ندارد که زمان صرف شده در زیر وظایف برای وظیفه اصلی جمع شود. به عبارت دیگر هر وظیفه به صورت مستقل زمان خود و پیشرفت خود را دارد. البته امکان این هست که مجموع زمان‌های صرف شده برای زیر وظیفه‌ها هم نمایش داده شود اما در میزان پیشرفت کار اصلی اثر ندارد.

این انجمن برای کاربران، شرکا و برنامه نویسان حرفه ای و علاقه مند است. شما می توانید سوالات خود را در مورد:

 • نحوه نصب Odoo بر روی یک زیرساخت خاص،
 • نحوه پیکربندی یا سفارشی کردن Odoo برای نیازهای تجاری خاص،
 • بهترین راه برای استفاده از Odoo برای یک نیاز تجاری خاص چیست؟
 • چگونه ماژول ها را برای نیاز خود توسعه دهید،
 • سوالات خاص در مورد پیشنهادات خدمات Odoo و غیره

قبل از اینکه بپرسید - لطفاً حتماً یک سؤال مشابه را جستجو کنید. می توانید سوالات را بر اساس عنوان یا برچسب آنها جستجو کنید. پاسخ دادن به سوال خود نیز اشکالی ندارد.

لطفاً از پرسیدن سؤالاتی که بیش از حد ذهنی و استدلالی هستند یا به این جامعه مربوط نیستند، خودداری کنید.

شما فقط باید بر اساس مشکلات واقعی که با آن مواجه هستید، سوالات عملی و قابل پاسخ بپرسید. سوالات پرحرف و باز از مفید بودن این سایت می کاهد و سوالات دیگر را از صفحه اول خارج می کند.

برای جلوگیری از پرچم گذاری و احتمالاً حذف شدن سؤال خود، از پرسیدن سؤالات ذهنی در جایی که …
 • هر پاسخ به یک اندازه معتبر است: "______ مورد علاقه شما چیست؟"
 • پاسخ شما همراه با سوال ارائه شده است، و شما انتظار پاسخ های بیشتری دارید: "من از ______ برای ______ استفاده می کنم، شما از چه چیزی استفاده می کنید؟"
 • هیچ مشکل واقعی برای حل کردن وجود ندارد: "من کنجکاو هستم که آیا افراد دیگر مانند من چنین احساسی دارند."
 • از ما یک سوال فرضی و باز پرسیده می شود: "اگر ______ اتفاق می افتاد چه می شد؟"
 • این یک فحش است که به عنوان یک سوال پنهان شده است: "______ بد است، درست می گویم؟"

اگر شما در یکی از این مثال‌ها قرار می‌گیرید یا اگر انگیزه شما برای پرسیدن این سوال این است که "من می‌خواهم در بحثی درباره ______ شرکت کنم"، نباید اینجا بپرسید، بلکه در لیست‌های پستی ما سوال کنید. با این حال، اگر انگیزه شما این است که "من می خواهم دیگران ______ را برای من توضیح دهند"، احتمالاً خوب هستید.

(بخش فوق از سؤالات متداول Stackoverflow اقتباس شده است.)

علاوه بر این:

 • پاسخ ها نباید سوالات را اضافه یا بسط دهند. در عوض یا سوال را ویرایش کنید یا یک نظر سوال اضافه کنید.
 • پاسخ ها نباید در پاسخ های دیگر اظهار نظر کنند. در عوض یک نظر در مورد پاسخ های دیگر اضافه کنید.
 • پاسخ ها نباید فقط به سؤالات دیگر اشاره کنند. به‌جای آن یک نظر سؤال با علامت «تکراری احتمالی...» اضافه کنید. با این حال، گنجاندن پیوندهایی به سؤالات یا پاسخ‌هایی که اطلاعات اضافی مرتبط را ارائه می‌دهند، مشکلی ندارد.
 • پاسخ ها نباید فقط یک پیوند یک راه حل ارائه دهند. در عوض متن توضیحات راه حل را در پاسخ خود ارائه دهید، حتی اگر فقط یک کپی/پیست باشد. پیوندها استقبال می شود، اما باید مکمل پاسخ، ارجاع منابع یا خواندن اضافی باشند.
از چه چیزی باید در پاسخ هایم اجتناب کنم؟

Answers should not add or expand questions. Insteadeither edit the question or add a comment.

پاسخ ها نباید در رابطه با پاسخ‌های دیگر اظهار نظر کنند. در عوض یک نظر در مورد پاسخ های دیگر اضافه کنید.

پاسخ ها نباید فقط به سوالات دیگر اشاره کنند.در عوض یک نظر اضافه کنید که "احتمالا تکراری ..." را نشان می دهد. با این حال، خوب است که پیوندهایی به سؤالات یا پاسخ های دیگر اضافه کنید کنید که اطلاعات اضافی مرتبط را نشان می‌دهد.

پاسخ ها نباید فقط یک لینک به یک راه حل ارائه دهند. در عوض، متن توضیحات راه حل را در پاسخ خود اضافه کنید، حتی اگر فقط یک کپی/پیست ساده باشد. از پیوندها استقبال می‌شود، اما باید مکمل پاسخ، ارجاع منابع یا خواندنی‌های اضافی باشند.

Answers should not start debates This community Q&A is not a discussion group. Please avoid holding debates in your answers as they tend to dilute the essence of questions and answers. For brief discussions please use commenting facility.

هنگامی که یک سوال یا پاسخ رای مثبت داده می شود، کاربری که آنها را ارسال کرده است امتیازاتی را کسب می کند که به آنها "نقاط کارما" می گویند. این نکات به عنوان معیار تقریبی از اعتماد جامعه به او عمل می کند. وظایف تعدیل مختلفی بر اساس آن نکات به تدریج به کاربران محول می شود.

به عنوان مثال، اگر پرسش جالبی بپرسید یا پاسخ مفیدی بدهید، به عمل شما رأی مثبت داده می‌شود. از سوی دیگر اگر پاسخ گمراه کننده باشد - رأی منفی داده می‌شود. هر رای موافق ۱۰ امتیاز اضافه و هر رای مخالف ۱۰ امتیاز کم می‌کند. محدودیت ۲۰۰ امتیازی برای یک سوال یا پاسخ در روز در نظر گرفته شده. جدول ارائه شده در انتها امتیازهای مورد نیاز را برای هر نوع فعالیت تعیین می‌کند.

هدف این سایت ایجاد یک پایگاه دانش مرتبط است که به سوالات مربوط به Odoo پاسخ دهد.

بنابراین، سوالات و پاسخ‌ها را می‌توان مانند صفحات ویکی توسط کاربران با تجربه این سایت ویرایش کرد تا کیفیت کلی محتوای پایگاه دانش را بهبود بخشد. چنین امتیازاتی بر اساس سطح کارمای کاربر اعطا می شود: زمانی که کارما به اندازه کافی بالا رفت، می توانید همین کار را انجام دهید.

اگر این روش برای شما مناسب نیست، لطفا به جامعه احترام بگذارید.

در اینجا جدولی با امتیازات و سطح کارما وجود دارد