راهنمای Odoo

به تالار گفتگوی ویراوب خوش آمدید!

این انجمن برای حرفه ای ها و علاقه مندان به محصولات و خدمات ما است.
بهترین محتوا و ایده های بازاریابی جدید را به اشتراک بگذارید و در مورد آنها بحث کنید، پروفایل حرفه ای خود را بسازید و با هم به یک بازاریاب بهتر تبدیل شوید.

6

تغییر ساعت و تاریخ ارسال بار در قسمت انبارداری هنگام تایید اعتبار به تاریخ تایید اعتبار،

آواتار
سحر کرمزاده

بارهای مربوط به یک پروژه در قسمت انبارداری که در ساعات مختلف انجام شده است ، هنگام تایید اعتبار کل پروژه همه تغییر میکنند به تاریخ و ساعت تایید اعتبار.

در حالی که ساعت و تاریخ واقعی ارسال هر بار برای یک پروژه را جداگانه نیاز دارم.

این مساله بسیار مهم و فوری هست.

با تشکر

آواتار
رها کردن
1 پاسخ
2
آواتار
مسعود زارعی
Best Answer

بله درسته. در اودو در ماژول انبارداری به دلایل خاصی بعد از اینکه مسئول انبار کل بارهای مربوط به یک قرارداد یا فاکتور رو ارسال میکنه و تایید اعتبار  رو انجام میده ساعت تایید روی تمام بارهای ارسال شده ثبت میشه. اما این به این معنا نیست که زمان و تاریخ ارسال هر بار از بین رفته. 

در اودو و در ماژول انبارداری زمان ارسال هر بار با زمان ارسال یا Transer date شناخته میشه. این فیلد در سیستم میمونه اما دسترسی به اون برای کاربر سیستم یا همون انباردار دشوار هست.

ما برای این موضوع یک راه حل ارائه دادیم. به این صورت که پس از تایید اعتبار، ساعت و تاریخ تایید اعتبار رو ثبت میکنیم اما در لیست ارسال بارها تاریخ و ساعت ارسال رو نشون میدیم.


در فرم پرینت قبض باسکول هم این موضوع حل شده. و زمان و تاریخ نشون داده شده در قبض دقیقا همون ساعت و تاریخ روز بارگیری هست.

به عنوان مثال در فرم بالا ردیف دوم از لیست نشون میده که باری به وزن ۵ تن در تاریخ و ساعت خاصی ارسال شده. در فرم پرینت هم همین تاریخ و زمان رو میتونیم ببینیم:


آواتار
رها کردن