راهنمای Odoo

به تالار گفتگوی ویراوب خوش آمدید!

این انجمن برای حرفه ای ها و علاقه مندان به محصولات و خدمات ما است.
بهترین محتوا و ایده های بازاریابی جدید را به اشتراک بگذارید و در مورد آنها بحث کنید، پروفایل حرفه ای خود را بسازید و با هم به یک بازاریاب بهتر تبدیل شوید.

6

ساعت تحویل بار،

ساعت تحویل بار که روی پرینت نمایش داده میشه، در واقع ساعتی که داریم پرینت میگیریم هست!

در حالی که لازم داریم ساعت واقعی توی پرینت ها باشن

2 نظرها
آواتار
رها کردن
آواتار
مسعود زارعی
-

منظورتون رو دقیقتر توضیح میدین لطفا.

ساعت واقعی یعنی چی؟

آواتار
مصطفی برمشوری
-

فکر کنم منظور زمانی هست که بار از انبار خارج شده. همون ساعت ایجاد سند انبار می‌تونه برای این کار در نظر گرفته بشه؟!

1 پاسخ
0
آواتار
مصطفی برمشوری
Best Answer

نرم افزار انبارداری این قابلیت رو داره که تمام انتقال‌هایی که انجام می‌شه رو به صورت کامل به شما نشون بده. یعنی هر قسمت از بار توسط چه کسی و با چه ماشینی برده شده. توی تصویر زیر یه نمونه نشون داده شده:


هر انتقال تاریخ هم داره که به صورت پیش فرض دقیقا تاریخ که انتقال انجام شده در نظر گرفته می‌شه. شما می‌تونید توی این فرم تاریخ رو هم اضافه کنید و حتی مقدار اون رو تغییر بدید. برای این کار روی منوی عنوان ستون‌ها کلیک کنید و گزینه تاریخ رو انتخاب کنید. در شکل زیر این موضوع نشان داده شده است:


با این کار لیست عملیات‌های انجم شده شامل تاریخ هم می‌شه و شما می‌تونید توی سند انبار تاریخ‌ها رو هم اصلاح کنید. تصویر زیر یه نمونه رو نشون می‌ده که توی سند انبارداری تاریخ رو هم اضافه کرده:


یه جای دیگه هم شما می‌تونید تاریخ این انتقال‌ها رو مشاهده کنید. لیست تمام انتقال‌ها. برای این کار از منوی  انبارداری>عملیات‌ها>جزئیات عملیات‌ها رو انتخاب کنید. با این کار لیست تمام عملیات‌های انتقال از انبار یا به انبار نمایش داده می شه که شامل تاریخ هم هست. شکل زیر رو ببینید:


آواتار
رها کردن