راهنمای Odoo

به تالار گفتگوی ویراوب خوش آمدید!

این انجمن برای حرفه ای ها و علاقه مندان به محصولات و خدمات ما است.
بهترین محتوا و ایده های بازاریابی جدید را به اشتراک بگذارید و در مورد آنها بحث کنید، پروفایل حرفه ای خود را بسازید و با هم به یک بازاریاب بهتر تبدیل شوید.

8

برای یافتن کارمند یا بازریابی که بیشترین پروژه را تحویل داده چه راهی وجود دارد؟

در اودوو (odoo) چطور می‌توان فهمید کدام کارمند یا بازاریاب بیشترین پروژه را تا کنون تحویل داده؟

آواتار
رها کردن
1 پاسخ
6
آواتار
زهرا کریمی
Best Answer

ابتدا وارد نرم افزار اودوو (Odoo) شوید. وابسته به اینکه پروژه‌ها در کدام ماژول ثبت شده‌اند (مثلاً ماژول Projects یا Sales یا CRM)، وارد آن ماژول مد نظر شوید. در نوار ابزار List View (نمای لیست) یا Kanban View (نمای کانبان)، می‌توانید از قابلیت‌های Group By (گروه‌بندی) و Filters (فیلترها) استفاده کنید.


برای گروه‌بندی بر اساس کارمند یا بازاریاب مد نظر خود، از گزینه‌ گروه‌بندی استفاده کنید. معمولاً می‌توانید بر اساس Assigned to (واگذار شده به) یا Salesperson (فروشنده) گروه‌بندی را تنظیم کنید.  با گروه‌بندی پروژه‌ها بر اساس کارمند یا بازاریاب، تعداد پروژه‌های ثبت شده توسط هر یک را مشاهده کنید. نرم افزار اودوو (Odoo) به طور خودکار تعداد آیتم‌های هر گروه را نمایش می‌دهد.

همچنین می‌توانید از ماژول Reports (گزارش‌ها) استفاده کنید. در منوی گزارش‌ها، گزینه‌های مختلفی برای مشاهده و تجزیه و تحلیل داده‌ها وجود دارد. می‌توانید گزارش‌هایی ایجاد کنید که تعداد پروژه‌های ثبت شده توسط هر کارمند یا بازاریاب را نمایش دهد.

آواتار
رها کردن