راهنمای Odoo

به تالار گفتگوی ویراوب خوش آمدید!

این انجمن برای حرفه ای ها و علاقه مندان به محصولات و خدمات ما است.
بهترین محتوا و ایده های بازاریابی جدید را به اشتراک بگذارید و در مورد آنها بحث کنید، پروفایل حرفه ای خود را بسازید و با هم به یک بازاریاب بهتر تبدیل شوید.

7

من میخوام ی سیستم ERP برا شرکتم تهیه کنم. نمیدونم ابری انتخاب کنم یا نه. اگر راهنمایی کنین ممنون میشم

آواتار
مسعود زارعی

سلام خدمت دوستان انجمن. من میخوام ی سیستم ERP برا شرکتم تهیه کنم. نمیدونم ابری انتخاب کنم یا نه. اگر راهنمایی کنین ممنون میشم

Put your question here.
آواتار
رها کردن
1 پاسخ
1
Best Answer

سلام، تصمیم بین انتخاب یک سیستم Enterprise Resource Planning (ERP) محلی یا ابری ممکن است به مجموعه‌ای از عوامل بستگی داشته باشد که شامل امنیت، هزینه، انعطاف‌پذیری، ویژگی‌های سفارشی‌سازی، نیازهای کسب و کار و استراتژی IT شما می‌شود. در نظر داشته باشید که هر دو راهکار مزایا و معایب خود را دارند.

سیستم ERP محلی به عنوان یک نرم‌افزاری که بر روی سرور‌های شرکت شما نصب می‌شود، از لحاظ امنیتی کنترل بیشتری را بر روی داده‌های حساس شما دارد، زیرا داده‌ها درون مرز شرکت شما قرار دارند. از طرف دیگر، پیاده‌سازی و نگهداری یک سیستم ERP محلی می‌تواند هزینه‌بر باشد و نیاز به منابع انسانی و مالی بیشتری داشته باشد.

سیستم ERP ابری، به عنوان یک خدمات مبتنی بر اینترنت، از لحاظ هزینه معمولاً برای شروع کمتر است و نیازی به سرورهای محلی و تجهیزات سخت‌افزاری ندارد. اما، باید مطمئن شوید که ارائه دهنده خدمات ابری از نظر امنیت، اطمینان‌پذیری و انطباق با مقررات قابل اعتماد است. همچنین، ممکن است انعطاف‌پذیری کمتری در سفارشی‌سازی ویژگی‌ها داشته باشید.

قبل از تصمیم‌گیری، بهتر است با تیم IT و مدیریت شرکت خود صحبت کرده و نیازها و اولویت‌های کسب و کار خود را مورد بررسی قرار دهید. همچنین، می‌توانید با ارائه دهندگان ERP محلی و ابری مختلف مشورت کنید و پیشنهادات و راهنمایی‌های آن‌ها را در نظر بگیرید.


آواتار
رها کردن