راهنمای Odoo

به تالار گفتگوی ویراوب خوش آمدید!

این انجمن برای حرفه ای ها و علاقه مندان به محصولات و خدمات ما است.
بهترین محتوا و ایده های بازاریابی جدید را به اشتراک بگذارید و در مورد آنها بحث کنید، پروفایل حرفه ای خود را بسازید و با هم به یک بازاریاب بهتر تبدیل شوید.

6

امکان مقایسه دیتاها و سود و زیان در سال های مختلف

آیا می توانیم دیتای لحظه حاضر را با دیتای یکسال قبل در همین موقع مقایسه کنیم ؟  مثلا وضعیت نقد و بانک  ؟  وضعیت سود و زیان و . . . یا مثلا مصرف انرژی را در این دوره با چند دوره قبل مقایسه کنیم ؟ 

آواتار
رها کردن
1 پاسخ
1
Best Answer

بله، در نرم افزار اودو می‌توانید از گزارش‌ها و آنالیزهای پیشرفته برای مقایسه دیتای لحظه حال با دیتای یک سال یا دوره های قبلی استفاده کنید. اودو ابزارهای قدرتمندی برای تولید گزارشات سفارشی و آنالیز داده ها فراهم کرده است که به شما امکان می‌دهد این نوع مقایسه ها را انجام دهید.

برای مقایسه وضعیت نقد و بانک، سود و زیان، مصرف انرژی و سایر پارامترها، می‌توانید از گزارشات مختلفی که در اودو وجود دارند استفاده کنید. به طور مثال، می‌توانید از گزارش‌های مالی اودو برای مقایسه وضعیت مالی فعلی با دوره های گذشته استفاده کنید. همچنین می‌توانید از گزارشات انبارداری برای مقایسه موجودی انبار و فروشهای دوره های مختلف استفاده کنید.

با انتخاب گزارش مناسب و تنظیم پارامترهای مناسب، می‌توانید داده‌های لحظه حال را با داده‌های دوره‌های گذشته مقایسه کنید و آنالیز‌های مختلفی را انجام دهید. به عنوان مثال، می‌توانید تغییرات موجودی نقد و بانک یک سال گذشته را با وضعیت فعلی مقایسه کرده و تحلیل‌های لازم را انجام دهید.

آواتار
رها کردن