راهنمای Odoo

به تالار گفتگوی ویراوب خوش آمدید!

این انجمن برای حرفه ای ها و علاقه مندان به محصولات و خدمات ما است.
بهترین محتوا و ایده های بازاریابی جدید را به اشتراک بگذارید و در مورد آنها بحث کنید، پروفایل حرفه ای خود را بسازید و با هم به یک بازاریاب بهتر تبدیل شوید.

6

امکان کنترل قیمت فاکتور یا پیش فاکتور (با فشردن یک دکمه) پس از صدور به منظور سنجش و مقایسه انطباق با لیست قیمت در هر زمان وجود دارد، حتی اگر لیست های قبلی در Odoo انجام شود. چگونه انجام می شود؟

امکان کنترل قیمت فاکتور یا پیش فاکتور (با فشردن یک دکمه) پس از صدور به منظور سنجش و مقایسه  چگونه انجام می شود؟


آواتار
رها کردن
1 پاسخ
2
Best Answer

بله، امکان کنترل و تعدیل قیمت فاکتورها یا پیش فاکتورها پس از صدور در Odoo وجود دارد. شما می توانید با پیکربندی قوانین و گردش کار در سیستم Odoo به این امر دست یابید. در اینجا یک طرح کلی از نحوه تنظیم این است:

 

سفارشی‌سازی در Odoo: ابتدا باید نمونه Odoo خود را سفارشی کنید تا قابلیت تنظیم قیمت را نیز شامل شود. این ممکن است شامل ایجاد ماژول های سفارشی یا اصلاح ماژول های موجود برای افزودن ویژگی های لازم باشد.

 

مدیریت لیست قیمت: اطمینان حاصل کنید که سیستمی برای مدیریت لیست قیمت ها در Odoo دارید. این شامل ایجاد و نگهداری لیست قیمت است که حاوی قیمت های صحیح برای محصولات یا خدمات شما باشد.

 

دکمه برای تنظیم قیمت: یک دکمه یا رابط در Odoo ایجاد کنید که به کاربران امکان می دهد قیمت ها را در صورتحساب ها یا پیش فاکتورها تنظیم کنند. این دکمه می تواند جریان کاری را راه اندازی کند که فرآیند تعدیل قیمت را آغاز می کند.

 

قوانین اعتبارسنجی: قوانین اعتبارسنجی را برای اطمینان از اینکه تعدیل قیمت با سیاست ها و رویه های قیمت گذاری شما مطابقت دارد، اجرا کنید. این ممکن است شامل بررسی هایی برای تأیید این باشد که قیمت تعدیل شده در محدوده قابل قبولی قرار دارد یا اینکه تأییدیه های مناسب قبل از اعمال تعدیل به دست آمده است.

 

دنباله حسابرسی: یک دنباله حسابرسی از تمام تنظیمات قیمت انجام شده در فاکتورها یا پیش فاکتورها را حفظ کنید. این امر شفافیت و پاسخگویی را در فرآیند قیمت گذاری تضمین می کند و امکان ردیابی و تجزیه و تحلیل آسان انطباق قیمت ها را فراهم می کند.

 

ادغام با لیست قیمت های قبلی: لیست قیمت های فعلی خود را با Odoo ادغام کنید تا کاربران بتوانند به راحتی قیمت های قبلی را هنگام انجام تنظیمات رجوع کنند. این می تواند شامل وارد کردن داده های لیست قیمت به Odoo یا راه اندازی سیستمی برای دسترسی به اطلاعات قیمت تاریخی در برنامه باشد.

با اجرای این مراحل، می توانید فرآیندی برای کنترل و تنظیم قیمت فاکتورها یا پیش فاکتورها در Odoo ایجاد کنید و به شما این امکان را می دهد که مطابقت با لیست قیمت های خود را در هر زمان اندازه گیری و مقایسه کنید. به خاطر داشته باشید که جزئیات پیاده سازی خاص ممکن است بسته به نیازهای سازمان شما و نسخه Odoo که استفاده می کنید متفاوت باشد.

آواتار
رها کردن