راهنمای Odoo

به تالار گفتگوی ویراوب خوش آمدید!

این انجمن برای حرفه ای ها و علاقه مندان به محصولات و خدمات ما است.
بهترین محتوا و ایده های بازاریابی جدید را به اشتراک بگذارید و در مورد آنها بحث کنید، پروفایل حرفه ای خود را بسازید و با هم به یک بازاریاب بهتر تبدیل شوید.

6

آیا در اودوو17 (odoo17) مانند دیجی کالا برای تولید متون غیر تکراری امکان استفاده از ابزارهایی نظیر سایت خودنویس را داریم؟

آواتار
ساناز زوار

تولید محتوا در اودوو 17

آواتار
رها کردن
1 پاسخ
1
آواتار
ساناز زوار
Best Answer

در Odoo 17 به طور مستقیم امکان استفاده از ابزارهایی مانند "سایت خودنویس" برای تولید متون غیر تکراری مانند دیجی کالا وجود ندارد. با این حال، می‌توانید از ابزارهای دیگری برای تولید محتوا استفاده کنید و سپس آن محتوا را در سایت Odoo خود اضافه کنید.

برای مثال، می‌توانید از ابزارهای تولید محتوا مانند سایت‌های خبری، وبلاگ‌ها، و یا سایر ابزارهای تولید محتوای خودکار استفاده کنید تا محتوایی که می‌خواهید برای کالاهایتان در سایت Odoo ایجاد کنید. سپس می‌توانید این محتوا را به کالاهای خود اضافه کنید و از آن در سایت خود برای توضیح و تبلیغات استفاده کنید.

همچنین، می‌توانید از سرویس‌های تولید محتوا و تبلیغاتی خارجی استفاده کنید و سپس محتوای تولید شده را به سایت Odoo خود اضافه کنید. به طور کلی، هر ابزاری که محتوای غیر تکراری تولید کند، قابل استفاده در سایت Odoo خود است.


آواتار
رها کردن