طرز کار ماژول ناوگان در اودوو 17

مدیریت آسان وسائل نقلیه، قراردادها، تعمیرات، هزینه‌ها و رانندگان

مدیریت ناوگان با این ماژول بسیار ساده است

نیازی نیست سیستم پیگیری خاصی را برای وسائل نقلیه‌ی خود تهیه کنید – با اپلیکیشن هوشمند اودو می‌توانید تنها با چند کلیک ساده، نظارت دقیقی بر ناوگان خود داشته باشید.  امکان مدیریت همه‌چیز  از طریق این سیستم وجود دارد – از ورود محموله‌های سوخت گرفته تا هزینه‌ها و بسیاری از قابلیت‌های دیگری که برای مدیریت وسائل نقلیه‌ی شرکت شما موردنیاز هستند.

مدیریت لیزینگ و تمام قراردادهای دیگر

با این ماژول می‌توانید تمام قراردادهای مربوط به وسائل نقلیه‌ی خود را نظارت کرده و در صورت انقضای سررسید قرارداد یک ایمیل هشدار دریافت کنید. این ماژول حاوی چند ابزار است که با کمک آنها می‌توانید از تجدید (انقضای) قرارداد خود مطلع شوید؛ خدمات مربوط به وسائل نقلیه را سازماندهی کرده و با خدمات‌رسانان ماهر ارتباط برقرار کنید؛ فاکتورها و یاداشت‌ها را نیز مدیریت نمایید. سیاست و قواعد خاصی را برای وسائل نقلیه‌ی شرکت و بیمه‌ی آنها تعیین کنید تا بتوانید ناوگان خود را به کارآمدترین شکل ممکن مدیریت کنید.

به طور همزمان بر تمام هزینه‌ها نظارت داشته باشید

با ماژول ناوگان می‌توانید پولی که برای هر یک از وسائل نقلیه‌ی شما در شرکت خرج می‌شود را پیگیری کنید. هزینه‌های تکرارشونده مانند قراردادهای لیزینگ و خدماتی به صورت خودکار، در ابتدای هر دوره‌ای که در قرارداد مشخص شده است به بخش حسابداری شما افزوده می‌شوند، سایر هزینه‌ها از جمله سوخت و تعمیرات نیز خود به خود به گزارش‌تان اضافه می‌شوند.

تحلیل و گزارش‌دهی

در ماژول ناوگان تمام هزینه‌های مرتبط با یک وسیله‌ی نقلیه یا هر نوع خدمات، نشان داده می‌شوند. می‌توانید انواع مختلف هزینه‌ها (اینکه کدام وسیله‌ی نقلیه بیشترین هزینه را دارد؛ کدام خدمات روی کدام وسائل نقلیه انجام شده‌اند و ...) را با استفاده از ابزار گزارش‌دهی مقایسه کنید. در ضمن می‌توانید اطلاعات مفیدی نیز در مورد بازدهی هر وسیله‌ی نقلیه دریافت کنید و با کمک آنها عملکرد ناوگان خود را بهبود ببخشید.

برای کار با این ماژول کافی است از قسمت داشبورد وارد ماژول ناوگان شوید.

صفحه‌ی زیر برای شما باز می‌شود:


در این صفحه می‎‌توانید مشخصات خودروی موردنظر خود را از قسمت "جدید" وارد نموده و درخواست خود را ثبت کنید. 


 از طریق بخش‌های مختلف این ماژول می‌توانید میزان سوخت مصرفی،  تعداد کیلومترهای طی شده توسط وسیله‌ی نقلیه، قراردادهای مربوط به آن، تازیخچه‌ی رانندگان و ... را ثبت نموده و صورت نیاز به این اطلاعات دسترسی پیدا کنید. 


طرز کار ماژول ناوگان در اودوو 17
معصومه نادری 26 فوریهٔ 2024
این پست را به اشتراک بگذارید
بایگانی
ورود to leave a comment
نحوه کار ماژول فروش در اودوو17
چگونه دسترسی های ماژول "فروش" را تنظیم کنیم؟