آکادمی ورزشی شینتو

آکادمی هنرهای رزمی شینتو

یادگیری اصولی فنون ورزشی   در آکادمی ورزشی شینتو  


آکادمی ورزشی شینتو تحت عنوان آکادمی هنرهای رزمی شینتو در سال 1390 بنیان گذاشته شد. آکادمی ورزشی شینتو با هدف اشاعه هنرهای رزمی و ایجاد بستر مناسب برپایه معیارهای صحیح ورزشی شروع به کار کرد. استاد نادر استادرحیمی از مربیان برجسته و کارشناسان خبره ورزش‌های رزمی، مدیریت مجموعه ورزشی شینتو را برعهده دارند. دیگر همکاران مجموعه همه از مربیان کارآمد و با تجربه در رشته‌های متعدد ورزشی شامل هنرهای رزمی و  ورزش‌های حرکتی هستند. 

آکادمی هنرهای رزمی شینتو

آکادمی هنرهای رزمی شینتو، مطمئن و مدون

آکادمی هنرهای رزمی شینتو همواره در تلاش است تا با بهره‌مندی از حضور مربیان زبده و مجرب، فضایی مناسب برای آموزش رشته‌های متعدد شامل تکواندو، جودو، کاراته، آیکیدو، موی‌تای و کونگ‌فو، برای تمامی سنین از کودکان و نوجوانان تا برزگسالان را فراهم کند. 

در آکادمی ورزشی شینتو در کنار هنرهای رزمی، رشته‌های ورزشی دیگری همچون بوکس، کیک‌ بوکس، ژیمناستیک، ایروبیک، پیلاتس، تی‌آرایکس (TRX)، و یوگا برای بانوان، آقایان و کودکان همراه با مربیان ممتاز کشوری ارائه می‌شود. 

یکی از مشتریان ما، آکادمی هنرهای رزمی شینتو است. برای مشاهده جزییات بیشتر درباره این مجموعه مجرب ورزشی  ​کلیک کنید.

اگر در جست‌وجوی مجموعه‌ای مناسب برای فراگیری آموزش‌های ورزشی برای خود، خانواده و دوستانتان هستید، به آکادمی ورزشی شینتو   (آکادمی هنرهای رزمی شینتو) بپیوندید. 

پایان/

آکادمی ورزشی شینتو
زهرا کریمی 18 مهٔ 2024
این پست را به اشتراک بگذارید
برچسب ها
بایگانی
ورود to leave a comment
بنیاد خیریه حضرت رقیه (س)