تولید و پخش جلدساز مهدی

ارائه انواع جلدهای مدارک و اسناد و محصولات متنوع دیگر


استفاده از انواع جلد و پوشه برای نگهداری مدارک و اسناد از مهمترین عوامل موثر در تمیز ماندن، افزایش طول عمر و جلوگیری از گم شدن آنها است. شرکت تولید و پخش جلدساز مهدی، ارائه دهنده انواع کیف مدارک و کیف اسناد رسمی است که با استفاده از محصولات متنوع این مجموعه می‌توانید از اسناد خود به خوبی محافظت کنید. جلدساز مهدی همچنین تولیدکننده انواع مدل‌های کیف پول و جاکارتی زیبا و کاربردی، و ارائه دهنده تنوع بالایی از تقویم و سررسید است.

  اگر به تازگی بیمه خودروی خود را تمدید کرده‌اید، اگر منزل یا فروشگاه خود را بیمه کردید، اگر به دنبال کیف مدارک مناسب برای محافظت از بیمه‌نامه بدنه و شخص ثالث یا بیمه‌های آتش‌سوزی و حتی بیمه عمر هستید، جلدساز مهدی تنوع بالایی از محصولات را در اختیار شما می‌گذارد. 

دفترچه‌های بیمه درمانی شما حداقل یکسال، و در مورد برخی از انواع بیمه درمانی حتی بیش از یک سال مهلت استفاده دارند. ممکن است در اثر استفاده طولانی مدت از این دفترچه‌ها جلدهای آن شکل اولیه خود را از دست بدهند اما با استفاده از جلدهای بیمه درمانی جلدساز مهدی خیال شما راحت است! جلد دفترچه‌هایتان تمیز می‌مانند. حتی اگر تمایلی به استفاده از محصولات چرم مصنوعی ندارید و به دنبال محصولات کاربردی و ارزان‌تر هستید، پوشه‌های دکمه‌دار جلدساز مهدی کار شما را آسان می‌کند. 

همانطور که از نام تولید و پخش جلدساز مهدی مشخص است، اصلی‌ترین تولید این مجموعه جلدهای مدارک است. اما در کنار تولیداتی از این دست، جلدساز مهدی اقدام به تولید کیف‌ پول‌های زنانه و مردانه شیک و زیبا در سایزهای پالتویی و کوچک کرده است. از آنجایی که طی سال‌های اخیر استفاده از پول نقد کمتر شده و کارت‌های بانکی جای پول نقد را گرفته‌اند، جاکارتی‌های تولید و پخش جلدساز مهدی می‌توانند گزینه مناسبی برای شما باشند. با استفاده از جاکارتی‌های لوکس جلدساز مهدی، کارت‌های بانکی، کارت دانشجویی، کارت اتوبوس یا مترو، کارت عضویت در باشگاه ورزشی، کارت شناسایی و هر کارت دیگری را در یک فضای کوچک وکاربردی در جیبتان یا داخل کیفتان همراه خود داشته باشید.

علاوه بر موارد بالا، تولید و پخش جلدساز مهدی انواع تقویم‌های رومیزی، دیواری و سررسید را برای شما تهیه کرده است. شما می‌توانید با طرح دلخواه خود سفارش تولید انبوه سررسید را برای هدیه به کارکنان و مراجعان خود بدهید. همچنین، تولید و پخش جلدساز مهدی اقدام به تولید انواع لیوان و ماگ تبلیغاتی، ساک دستی پارچه‌ای، جاکلیدی و کیسه زباله خودرو کرده است. اگر کسب‌وکار شما قصد حضور در یک نمایشگاه را دارد، این محصولات گزینه خوبی برای هدیه به مراجعین غرفه شماست. 

تولید و پخش جلدساز مهدی محصولات دیگری نیز دارد  که شامل آفتابگیر درب خودرو، عینکی تاشو شیشه جلوی خودرو و پرده عقب خودرو است. استفاده از این محصولات مانع از تابش مستقیم نور آفتاب شدید به خودرو و رنگ پریدگی یا آسیب می‌شود.  از دیگر محصولات این مجموعه پوشه‌های مقوایی و خودکارهای پلاستیکی و فلزی است. 

شرکت تولید و پخش جلدساز مهدی از مشتریان ما هستند که شما برای اطلاع از جزییات بیشتر تولیدات این مجموعه می‌توانید به این  لینک مراجعه کنید.

پایان/   

تولید و پخش جلدساز مهدی
زهرا کریمی 19 مهٔ 2024
این پست را به اشتراک بگذارید
برچسب ها
بایگانی
ورود to leave a comment
خوشا شیراز
مجموعه باغ رستوران گردشگری خوشا شیراز