با نظر سنجی، شناخت و آگاهی بیشتری به دست آورید

با استفاده از نرم افزار اودوو (Odoo) قابلیت‌های متعددی همچون نظرسنجی‌های رضایت بخش، ارزیابی‌های مناسب از کارکنان، کمپین‌های بازاریابی موفق، بازخورد مشتریان و ... را در اختیار دارید.

همین الان با ما تماس بگیرید 

ابزار نظرسنجی اودوو odoo

با استفاده از ابزار نظرسنجی اودوو (Odoo) به راحتی نظرسنجی‌های آنلاین جذاب طراحی کنید


ابزار نظرسنجی اودوو (Odoo) یک پلتفرم برای مدیریت انواع نظرسنجی‌ها و بررسی‌ها را در اختیار شما قرار می‌دهد: ارزیابی خودکار کارکنان، نظرسنجی میزان رضایت، کمپین‌های بازاریابی، و ..


ابزار نظرسنجی اودوو odoo

   برگه نظرسنجی مدنظرتان را خودتان طراحی کنید

با ابزار نظرسنجی اودوو (Odoo) به راحتی یک صفحه نظرسنجی زیبا و واضح را طراحی کنید. امکان استفاده از انواع تصاویر در پس زمینه برگه نظرسنجی برای سوالات تصویری وجود دارد.

      داده‌ها را جمع‌آوری کرده و به اشتراک بگذارید

نظرسنجی‌ها و بررسی‌های انجام گرفته را سریعا و به راحتی با استفاده از سامانه اشتراک‌گذاری روی نرم افزار اودوو (Odoo) با دیگران به اشتراک بگذارید. تنها با چند کلیک نتایج بررسی‌ها و نظرسنجی‌هایتان را در اختیار هرکس که   مایلید، بگذارید. 

      پاسخ‌ها را تحلیل کنید

نیازی به همگام‌سازی نتایج نظرسنجی با پایگاه داده شما نیست. ابزار نظرسنجی اودوو (Odoo) به طور خودکار این کار را انجام می‌دهد! شما به راحتی می‌توانید نمودار نتایج را در کوتاه‌ترین زمان به دست آورده و مشاهده کنید.

      جلسات نظرسنجی آنلاین

با ابزار نظرسنجی اودوو (Odoo) امکان برگزاری جلسات نظرسنجی آنلاین وجود دارد. در این جلسات، میزبان امکان مدیریت سرعت پیشروی را دارد و شرکت‌کنندگان نیز می‌توانند نتایج سوالات را به صورت زنده مشاهده کرده و امتیاز دهند.

     بلافاصله از نتایج بهره ببرید

نرم افزار اودوو (Odoo) به شما کمک می‌کند تا از نتایج نظرسنجی‌هایتان برای تقویت راهبردتان و بهبود عملکرد کسب و کار خود بهره ببرید.  


ابزار نظرسنجی اودوو odoo

ساده و واضح  - از طراحی تا تحلیل!


با ابزار نظرسنجی اودوو (Odoo)، جمع‌آوری اطلاعات کار زمانبری نیست.

نرم افزار اودوو (Odoo) کاملا کاربرپسند، منعطف و یکپارچه است و طراحی و ویرایش آن سختی ندارد. با ابزار نظرسنجی اودوو (Odoo) دیگر زمان را برای فرآیند نظرسنجی و  تحلیل‌ها هدر ندهید.