سیاست‌گذاران اعتقادی به شانس ندارند!

نتیجه موفق با استفاده از ابزار مناسب  میسر است

هوشمندسازی کسب‌وکار (BI) با نرم افزار صفحه گسترده اودوو (Odoo)

نرم افزار صفحه گسترده اودوو (Odoo) از پیشرفته‌ترین ابزارهای هوش تجاری (BI) است.  نرم افزار صفحه گسترده اودوو (Odoo) به شما این قدرت را می‌دهد تا کسب‌وکار خودتان را به آسانی و با دقت پیش ببرید. این ابزار نوین هوش تجاری (BI) به شما کمک می‌کنند تا  از قدرت مالی کسب‌وکار خود تصویر روشن و ارزشمندی داشته باشید و بر اساس آن برنامه‌ریزی موفقی انجام دهید. 

همین الان با ما تماس بگیرید

 

نرم افزار صفحه گسترده اودوو
 

دیگر نیازی به کپی پیست نیست! با نرم افزار صفحه گسترده اودوو (Odoo)، داده‌ها بلادرنگ در اختیار شماست!


با ابزار هوش تجاری (BI) اودوو (Odoo) لازم نیست مثل گذشته برای وارد کردن اطلاعات و ارسال آنها عجله کنید. داده‌های شما به صورت خودکار از پایگاه داده شما گرفته شده و به نمودارها و صفحات گسترده اضافه می‌شوند، علاوه بر آن، اطلاعات شما همواره به روز می‌مانند. 


فرآیند مدیریت ارتباط با مشتری (CRM)، هزینه پروژه، سفارشات فروش، بازدید وبسایت همه در اودوو (Odoo) به شکل یکجا قابل مشاهده هستند.

نرم افزار صفحه گسترده اودوو

 


ابزارهای هوش تجاری (BI) اودوو (Odoo) مجهز به فیلترهای هوشمند و قالب‌بندی‌های مشروط است. 


همین لحظه می‌تواند نقطه عطف کسب‌وکار شما باشد! 

نرم افزار صفحه گسترده اودوو (Odoo)  برای شما گزارش‌های پویا خلق می‌کند. بدون زحمت گزارش‌های شخصی سازی‌شده را ایجاد و مشاهده کنید. این کار را با استفاده از یک ابزار کاربرپسند و با بروزرسانی دائمی داده‌های بلادرنگ انجام دهید.  

 


نرم افزار صفحه گسترده اودوو
نرم افزار صفحه گسترده اودوو


تجسم کنید، تصمیم بگیرید، نتیجه موفق از آن شماست!

در نرم افزار صفحه گسترده اودوو (Odoo) یک داشبورد در اختیارتان است که دسترسی به تمام اطلاعات را برای شما ممکن می‌کند.

در این نرم افزار، داده شما در دسته‌‌هایی طبقه‌بندی شده که برای مشتری قابل تنظیم باشد. این داشبورد به راحتی به صورت بصری ارائه می‌شود تا به آسانی درک شده و امکان تصمیم‌گیری آگاهانه را فراهم کند.

  

 

نرم افزار صفحه گسترده اودوو

 

 با نرم افزار صفحه گسترده اودوو (Odoo) وظایفتان را راحت‌تر و سریع‌تر از هر زمان دیگر انجام دهید.  

با ابزار هوش تجاری (BI) اودوو (Odoo) امکان همکاری  بسیار آسان است. به راحتی هرآنچه را می‌خواهید با دیگران به اشتراک بگذارید و همزمان هم به کار خود بپردازید.

با نرم افزار صفحه گسترده اودوو (Odoo) ، به راحتی با استفاده از تمام فرمول‌های مورد نیاز، به یک منوی ساده دسترسی دارید که کار با آن آسان است. 

ابزار هوش تجاری (BI) اودوو (Odoo) حاوی فیلترهای هوشمند هستند. این فیلترها به شما در پیدا کردن سوزنی در یک انبار کاه کمک خواهند کرد!

اودوو (Odoo) قالب بندی مشروط دارد. یعنی شما با اودوو (Odoo) مسائل حیاتی کاری خود را به راحتی تشخیص داده و الگوها و روندها را شناسایی می‌کنید. 


نرم افزار صفحه گسترده اودووبا استفاده از  ابزار هوش تجاری (BI) به روز،   نرم افزار صفحه گسترده اودوو (Odoo)،  کسب‌وکار خود را  ارتقا دهید!