شبکه‌های اجتماعی‌تان را از روی یک پلتفرم مدیریت کنید 

مدیریت همه شبکه‌های اجتماعی  از یک جا!


با استفاده از داشبورد بازاریابی شبکه‌های اجتماعی اودوو (Odoo)،  شبکه‌های اجتماعی خود را تنها بر روی یک داشبورد مدیریت کنید. با یک داشبورد تمامی حساب‌های شبکه‌های اجتماعی خود و محتوای آنها را مشاهده کنید. 

همین الان با ما تماس بگیرید!

دیگر برای بازاریابی شبکه‌های اجتماعی نیاز به نصب و استفاده از برنامه‌های متعدد ندارید. با داشبورد بازاریابی شبکه‌های اجتماعی اودوو (Odoo) تنها با استفاده از یک داشبورد، درحساب‌های متعدد شبکه‌های اجتماعی یادداشت بگذارید، مطالب منتشر شده را تنظیم کنید، یا به صورت مستقیم با دنبال کنندگان خود تعامل کرده و شبکه‌های اجتماعی‌تان را مدیریت کنید. 

 

داشبورد مدیریت بازاریابی شبکه های اجتماعی اودوو

نظارت، برنامه‌ریزی، و تحلیل حساب‌های شبکه‌های اجتماعی تنها از یک داشبوردبا استفاده از داشبورد بازاریابی شبکه‌های اجتماعی اودوو (Odoo) ضمن حضور در شبکه‌های اجتماعی و تسلط بر حساب‌ها، با مشتریان خود ارتباط داشته و سرنخ‌ها را افزایش دهید. 


داشبورد بازاریابی شبکه‌های اجتماعی اودوو (Odoo) بازاریابی شبکه‌های اجتماعی را برای شما سهل و سریع کرده است. با اودوو (Odoo) مطالب جدید را به سرعت منتشر کنید و از طریق پیام با مخاطبان تمامی شبکه‌های اجتماعی‌تان در ارتباط باشید. 


داشبورد مدیریت بازاریابی شبکه های اجتماعی اودوو


بازدیدکنندگان خود را به سرنخ تبدیل کنید؛ مشتریان را به کاربران راضی تبدیل کنید!

مطالعات نشان می‌دهد که گفت‌وگوی آنلاین احتمال تبدیل کاربران به سرنخ را تا 40% افزایش خواهد داد.  کاربران به خوبی به گفت‌وگوی آنلاین پاسخ می‌دهند. این امکان به آنها فرصت تعامل بلادرنگ می‌دهد و به شما این امکان را خواهد داد تا به صورت کاملا فعال با بازدیدکنندگان خود در تعامل باشید. 

فرصت مدیریت یکپارچه و تعامل بلادرنگ در تمامی شبکه‌های اجتماعی، در کنار فرصت تعامل در لحظه با بازدیدکنندگان و مشتریان یک تجربه حیاتی برای پشتیبانی از مشتریان فراهم می‌کند. استفاده از داشبورد بازاریابی شبکه‌های اجتماعی اودوو (Odoo) امکان استفاده از این فرصت‌ها را به شکل بهینه فراهم کرده و بهترین ابزار بازاریابی اجتماعی برای کسب و کار شما است.