خدمات یکجا و کامل  برای مدیریت رستوران  

همه در نرم افزار پایانه فروش  اودوو (Odoo) – رستوران

همین الان  با ما تماس بگیرید

نرم افزار پایانه فروش اودوو (Odoo) – رستوران، کامل‌ترین راه‌حل برای فراهم کردن خدمات یکپارچه در هر نوع رستورانی است. نرم افزار پایانه فروش اودوو (Odoo) – رستوران، یک ابزار نوین برای خدمات یکپارچه کافه و رستوران، شماست. 

نرم افزار پایانه فروش اودوو (Odoo)

اگر صاحب باشگاه ورزش, کلینیک زیبایی یا مراکز آموزشی هستید، اگر مدیر مرکز زیبایی یا بیمارستان هستید و مایلید برای مراجعین خود امکان سفارش غذا از رستورانهای مختلف شهر را فراهم کنید همین الان به اودوو (Odoo) بپیوندید. با استفاده از کیوسک‌های لمسی به راحتی از صفر تا صد سفارش‌های مشتریان شما ثبت شده و نیازی به بکارگیری نیروی انسانی برای استفاده از نرم افزار پایانه فروش اودوو (Odoo) – رستوران  در صددرصد موارد ندارید.

نرم افزار پایانه فروش اودوو (Odoo)

ابزار سفارش غذای بدون دخالت انسان


با نرم افزار پایانه فروش اودوو (Odoo) – رستوران، کمی به کارکنان خود استراحت دهید چراکه این نرم افزار به مشتریان شما امکان ثبت و پیگیری سفارش آنلاین و کاملا خودکار را با استفاده از هر دستگاهی می‌دهد. مشتریان می‌توانند همه مراحل ثبت سفارش غذا از رستوران دلخواهشان را انجام دهند.

نرم افزار پایانه فروش اودوو (Odoo)
نرم افزار پایانه فروش اودوو (Odoo)


طرح صفحات نرم افزار پایانه فروش اودوو (Odoo) – رستوران، را شخصی سازی کنید

 

طرح صفحات نرم افزار پایانه فروش اودوو  (Odoo) – رستوران، به کارکنان شما این امکان را می‌دهد تا فورا بخش‌های مدنظر و مورد نیاز خود را پیدا کرده و سریع‌تر اقدام به ثبت سفارش کنند. 
آماده‌سازی یکپارچه سفارشات 


با صفحه نمایش یکپارچه نرم افزار پایانه فروش اودوو (Odoo) – رستوران، کارکنان شما دقیقا می‌دانند برای آماده‌سازی سفارش چه کاری را باید انجام دهند. آنها دقیقا می‌دانند که هر سفارش چه زمانی آماده می‌شود. عملکرد آشپزخانه شما روی صفحه بخش آماده‌سازی سفارش داخل کادرهای مجزا برای هر سفارش، به نمایش گذاشته می‌شود تا پیگیری مراحل سفارش  به راحتی امکان‌پذیر باشد.


نرم افزار پایانه فروش اودوو (Odoo)


نرم افزار پایانه فروش اودوو (Odoo) – رستوران، با تمامی دستگاه‌های الکترونیکی و همه روش‌های پرداخت  سازگار است  و امکان پرداخت به صورت نقدی، کارت بانکی یا اعتباری وجود دارد.

این ابزار دستورالعمل سفارشات را به راحتی به توجه به دسته‌بندی محصول به پرینتر آشپزخانه ارسال کنید.

اگر در حالت آفلاین پرداختی صورت بگیرد پس از آنلاین شدن پرداخت‌ها به صورت خودکار انجام می‌شود.

به سادگی با نرم افزار پایانه فروش اودوو (Odoo) – رستوران، هزینه سفارش و انعام به کارکنان به راحتی تفکیک می‌شوند.

با این ابزار می‌توانید اطلاعات مشتریان را ثبت کرده و قسمت باشگاه مشتریان را برپا کنید تا با پیگیری‌های آینده و پیشنهاداتی مانند تخفیف برای سفارشات آتی و جوایز مختلف مشتریان را به رستوران برگردانید.