نرم افزار استخدام اودوو (Odoo)


نرم افزار استخدام اودوو (Odoo)، کل فرآیند استخدامی شما را تسهیل می‌کند  در نتیجه این امکان را خواهید داشت تا بهترین افراد را به سرعت و به راحتی برای تیم خود پیدا کنید. 

 با ما  در ارتباط باشید نگران وضعیت یک شغل در مجموعه خود نباشید

 

تمامی موقعیت‌های شغلی در یک جا قرار دارند. با کمک نرم افزار استخدام اودوو (Odoo) تمامی موقعیت‌ها و درخواست‌های همکاری را به سادگی بررسی کرده و فعالیت‌های لازم را با همان نرم افزار زمانبندی کنید. تمامی اطلاعات مربوط به یک شغل به وضوح روی داشبورد قابل مشاهده است.
فرآیند استخدامی را تصویری کنید!

با استفاده از نرم افزار استخدام اودوو (Odoo) تمام درخواست‌های همکاری را سازمان‌دهی کنید. به راحتی بر روی یک موقعیت شغلی کلیک کرده و همه درخواست‌های ارسال شده را ببینید سپس بر اساس زمان ارسال دسته‌بندی کنید. برای تغییر وضعیت درخواست‌ها خیلی راحت با کلیک موس و کشیدن کادرها، مکان آن را در داشبورد تغییر دهید. می‌توانید موقعیت بررسی متقاضیان را به صورت خودکار طی در روند استخدامی از مرحله‌ای به مرحله بعد انتقال دهید.زمان خود را برای تایپ کردن هدر ندهید! 


با استفاده از نرم افزار استخدام اودوو (Odoo) به صورت خودکار داده‌ها را وارد خواهید کرد و نیاز کمتری به تایپ کردن دارید. زمانی که یک متقاضی به صورت آنلاین درخواست همکاری می‌دهد، اطلاعاتش  به صورت خودکار ثبت و به صفحه درخواست‌ها افزوده می‌شود. رزومه‌ها، نامه‌های معرفی، و یا هر مدرک دیگری که وجود داشته باشد به کارت متقاضی پیوست شده و در نرم افزار اسناد به صورت منظم ذخیره خواهد شد.با به کارگیری نرم افزار استخدام اودوو (Odoo) این امکان را خواهید داشت تا خودتان  روند استخدامی تان را طراحی کرده و این فرآیند با اقدامات خودکار به پیش خواهد رفت. در هر مرحله به صورت خودکار ایمیل‌ ارسال کنید و متقاضیان همکاری نیز به صورت خودکار در این فرآیند پیش خواهند رفت.


زمان بیشتر برای مصاحبه!


اگر وقت کمتری برای زمانبندی صرف کنید، وقت  بیشتری برای مصاحبه با متقاضیان همکاری خواهید د اشت. متقاضیان می‌توانند بهترین زمان برای قرار ملاقات را آنلاین انتخاب کنند. یکپارچگی تقویم اودوو (Odoo) همه را به روز نگه داشته و از تعیین وقت تکراری اجتناب می‌کند.گزارشی را آماده کنید که بهترین معنا و مفهوم را دارد


حین استفاده از نرم افزار استخدام اودوو (Odoo) داده‌ها را به درستی بررسی کنید تا بتوانید تغییر اساسی ایجاد کنید. به تمامی جزییات داده‌ها نگاه کنید، از کدام کانال‌ها بیشترین داوطلبان را جذب می‌کنید، روند استخدامی چگونه به پیش می‌رود، و چگونه تیم شما تمام این فرآیندها را مدیریت می‌کند. نوشتن گزارش تاثیرگذار به شما بینشی درباره تاکتیک‌های استخدامی خواهد داد و کمکتان می‌کند تا فرآیند استخدامی را بهینه کنید. 
با استفاده از نرم افزار استخدام اودوو (Odoo) به راحتی برای هر مرحله فعالیتی تعیین کرده و ضرب‌العجل بگذارید. بعد از اتمام فرآیند استخدام،  متقاضیان مناسب را به کارمندان خود تبدیل کنید. پس از اتمام روند استخدامی نیز می‌توانید برای متقاضیان نظرسنجی ارسال کنید تا با دریافت نظرات آنان، داده‌های ارزشمندی به دست بیاورید.