نرم افزار پایانه فروش اودوو (Odoo)، 

ابزاری که می‌توانید به آن تکیه کنید! 

نرم افزار پایانه فروش  اودوو (Odoo) – فروشگاه، یک ابزار کاملا هوشمند و قابل اعتماد در حالت آنلاین و آفلاین است. این ابزار  اودوو طیف وسیعی از امکانات را برای برآوردن نیازهای فروشگاه شما ارائه می‌کند. 

با استفاده از نرم افزار پایانه فروش اودوو (Odoo) – فروشگاه، تنها طی چند دقیقه  وظایف مد نظر را تنظیم کرده و طی چند ثانیه فروش انجام می‌گیرد.  با  امکانات این ابزار اودوو (Odoo)، هم کارکنان خود و هم مشتریانتان را  راضی نگه می‌دارید.

همین الان  با ما تماس بگیرید

نرم افزار پایانه فروش  اودوو (Odoo) – فروشگاه

پیچیدگی در عین سادگی


نرم افزار پایانه فروش اودوو  (Odoo) – فروشگاه، شامل ویژگی‌های خوبی است، کار با این ابزار  بسیار ساده است و  همه می‌توانند طی  چند دقیقه کار با آن را بیاموزند، در عین حال این ابزار طیف وسیعی از گزینه‌های پیشرفته را نیز در بر می‌گیرد. با نرم افزار پایانه فروش اودوو (Odoo) تمام تراکنش‌ها را به سهولت انجام داده  و زمان خود را صرف موضوعات مهم، مانند رضایت مشتریان  کنید.

نرم افزار پایانه فروش  اودوو (Odoo) – فروشگاه

نرم افزار پایانه فروش اودوو (Odoo) – فروشگاه، راهی به سوی آینده است.

با نرم افزار پایانه فروش اودوو (Odoo) – فروشگاه، کمی به کارکنان خود استراحت دهید چراکه این نرم افزار به مشتریان این امکان را می‌دهد تا سفارش خود را ثبت و پیگیری کنند و تمام مراحل کاملا خودکار انجام بگیرد. مشتریان با استفاده از گوشی همراه یا رایانه شخصی و یا حتی کیوسک‌های لمسی می‌توانند همه مراحل ثبت سفارش غذا از رستوران دلخواه خود را انجام دهند.



نرم افزار پایانه فروش  اودوو (Odoo) – فروشگاه

دیگر دغدغه پیشبرد وظایف از سفارش گیری تا اماده سازی و تحویل را نداشته باشید

 نرم افزارپایانه فروش اودوو (Odoo):

  به راحتی شخصی‌سازی می شود
به سهولت به باشگاه مشتریان دسترسی دارید
با درگاه های متعدد امکان پرداخت برای مشتریان فراهم است

نرم افزار پایانه فروش  اودوو (Odoo) – فروشگاه
 
نرم افزار پایانه فروش اودوو گامی به سوی آینده است!


با نرم افزار پایانه فروش اودوو (Odoo) – فروشگاه، اصلا نگران قطعی اینترنت نباشید سفارش‌ها و پرداخت‌های آفلاین ثبت و به محض اتصال مجدد به اینترنت، ثبت می‌شوند.

 به مشتریان وفادار جایزه بدهید!

 

نرم افزار پایانه فروش اودوو (Odoo) – فروشگاه، به شما در حفظ مشتریان کمک می‌کند! مشتریان شما در بخش باشگاه مشتریان عضو شده‌اند. سعی کنید تجربه خرید خوشایندی برایشان فراهم کنید. اودووبه شما این امکان را می دهد تا به راحتی با استفاده ار روش‌هایی مانند امتیازدهی، دادن جایزه و کارت‌های هدیه، و یا حتی کارت مخصوص مشتریان وفادار مشتریان را تشویق به مراجعات بعدی کنید.

نرم افزار پایانه فروش  اودوو (Odoo) – فروشگاه
فروش از طریق چندین کانال

با نرم افزار پایانه فروش اودوو (Odoo) – فروشگاه،   با چند کلیک خرید کنید و   دیگر هیچ آشفتگی میان کانال‌های فروش شما ایجاد نمی‌شود. مشتریان می‌توانند به صورت آنلاین اجناس مورد نیاز  را  از فروشگاه‌های مدنظر انتخاب کرده و سفارش دهند. نمایش اطلاعات مربوط به آماده‌سازی به شما امکان می‌دهد سفارش‌های بزرگ از قبل آماده کنید.


نرم افزار پایانه فروش  اودوو (Odoo) – فروشگاه

نرم افزار پایانه فروش اودوو (Odoo) – فروشگاه،  با تمامی دستگاه‌های الکترونیکی  , همه روش‌های پرداخت به آسانی سازگار می‌شود؛ امکان پرداخت بااین ابزار به صورت نقدی، کارت بانکی یا اعتباری وجود دارد.

نرم افزار پایانه فروش اودوو (Odoo) – فروشگاه،   به راحتی فاکتورها را پرینت کرده و از طریق کد QR و یا ایمیل آنها را ارسال کنید.

با این ابزار، اگر در حالت آفلاین پرداختی انجام بشود پس از آنلاین شدن پرداخت‌ها به صورت خودکار انجام می‌شود.

به سادگی با نرم افزار پایانه فروش اودوو (Odoo) – فروشگاه،   چند صندوق را با هم و به صورت امن مدیریت کنید. 

با این ابزار می‌توانید اطلاعات مشتریان را ثبت کرده و قسمت باشگاه مشتریان را برپا کنید تا با پیگیری‌های آینده و پیشنهاداتی مانند تخفیف برای سفارشات آتی و جوایز مختلف مشتریان را به فروشگاه خود بازگردانید.