اتصال آسان با IoT (اینترنت اشیاء) اودوو (Odoo)!


با IoT، همه ما در آستانه انقلاب "صنعتی" جدید هستیم!

به زبان ساده، IoT  (اینترنت اشیاء) ارتباط بین دستگاه‌های محاسباتی و یا ماشین‌های مکانیکی و دیجیتال در بستر اینترنت است که نیازمند دخالت انسان نباشد. این ارتباط با ابزارهای فیزیکی IoT یا با نرم افزار  IoT  برقرار می‌شود. 


اودوو (Odoo) یک باکس IoT (اینترنت اشیاء) دارد که همه ارتباطات را ساده و سریع می‌کند! باکس IoT (اینترنت اشیاء) اودوو (Odoo)  ارتباطات بین دستگاه‌های محاسباتی را آسان و یکپارچه کرده  است و به راحتی  ابزار دستگاه‌های خارجی بسیاری را به پایگاه‌ داده‌ خود متصل می‌کند.


odoo iot box
ما در اُکسیدو، نرم افزار IoT (اینترنت اشیاء) ThingsBoard را بومی‌‎سازی کرده و از آن استفاده می‌کنیم. این فناوری با باکس IoT اودوو (Odoo) متفاوت است اما  مانند فناوری اودوو (Odoo) کنترل و نظارت پلتفرم IoT (اینترنت اشیاء) ThingsBoard وجود دارد. 

فناوری ThingsBoard پلتفرمی است که ارتباط دستگاه را از طریق صنعت استاندارد پروتکل‌های IoT برقرار می‌کند. از جمله این پروتکل‌ها می‌توان به MQTT–یک پروتکل شبکه ماشین به ماشین،CoAP  –پروتکل نرم افزاری اینترنتی دقیق، و HTTP—پروتکل انتقال ابرمتنها، اشاره کرد. پلتفرم IoT اینترنت اشیاء هم از زیرساخت ابری و هم از زیرساخت سنتی پشتیبانی می‌کند.

 ارتباط با ما 

 

thingsboard iot


کار با باکس IoT (اینترنت اشیاء) اودوو (Odoo)  هیچ نیازی به دانش قبلی ندارد 

راه‌اندازی آسان


بدون اتلاف وقت دستگاه‌های مورد نیازتان را به پایگا داده مد نظرتان متصل کنید، برای این اقدام به هیچ مهارت فنی نیاز ندارید.

باکس IoT (اینترنت اشیاء) اودوو (Odoo)
باکس IoT (اینترنت اشیاء) اودوو (Odoo)

کاملا یکپارچه 


دستگاه‌های متصل به باکس IoT (اینترنت اشیاء) اودوو (Odoo) با فرآیند تجاری کنونی کاملا یکپارچه و هماهنگ کار کرده و قدرت تولید شما را افزایش می‌دهند. 

اتصالات استاندارد


می‌توانید  ابزارهای مد نظرتان را از طریق وای فای، بلوتوث، USB یا HDMI به راحتی به باکس IoT (اینترنت اشیاء) اودوو (Odoo) متصل کنید.

باکس IoT (اینترنت اشیاء) اودوو (Odoo)


افزایش بازدهی بسیار آسان است!


1. متصل شوید.  

باکس IoT (اینترنت اشیاء) اودوو (Odoo)


2. دستگاه‌ها را پیدا می کنید.

باکس IoT (اینترنت اشیاء) اودوو (Odoo)


3. کارهای لازم را به هم پیوند دهید. 

باکس IoT (اینترنت اشیاء) اودوو (Odoo)


4. شروع به استفاده کنید.

باکس IoT (اینترنت اشیاء) اودوو (Odoo)


یکپارچگی بدون نقص


شما می‌توانید هر نوع ابزار اندازه‌گیری مورد استفاده خود را به باکس IoT (اینترنت اشیاء) اودوو (Odoo) اضافه کنید و به راحتی  از این ابزار برای ابزارهای دیجیتال مانند قطرسنج، ریزسنج، حسگرسنج، ارتفاع سنج ودیگر ابزارهای اندازه‌گیری استفاده کنید.

مقیاس‌های اندازه‌گیری با دستگاه‌هایی که در حال پردازش آنها هستید به راحتی هماهنگ می‌شوند و به شما این امکان را می‌دهند تا در هر مرحله انتخاب کنید مایل به ادامه کار  هستید یا از ادامه امتناع می‌کنید. 

با استفاده از IoT در ابزارهای اندازه‌گیری، اندازه دقیق فورا ثبت شده و در صفحه نمایش قابل مشاهده است بنابراین از خطای فردی در امان هستید و زمان لازم برای یادداشت اندازه‌ها را صرفه‌جویی کرده‌اید.

به طور کلی باکس IoT (اینترنت اشیاء) اودوو (Odoo) دامنه اتصالات وسیعی دارد و  انواع و اقسام ابزارها را در زمینه‌های مختلف پشتیبانی می‌کند.