فایل‌ اِکسل فاکتورهایتان را دور بریزید! صدور فاکتور قدیمی

  نرم افزار صدور فاکتور اودوو (Odoo) ، ابزاری برای راحتی در پیشبرد کسب‌وکار شما

 وقت آن رسیده که فاکتورهایی با فرمت .xslx را دور بریزید! نرم افزار صدور فاکتور اودوو (Odoo) آن چیزی است که رویای آن را برای کسب‌وکار خود داشتید. با نرم افزار حسابداری اودوو (Odoo)، آسان و به سادگی فاکتور‌های حرفه‌ای ایجاد کنید، به دلخواه خود آن فاکتور‌ها را سفارشی کرده و از همه مهمتر، با این نرم افزار  فاکتورهایتان سریعتر از همیشه پرداخت می‌شوند.   

همین الان با ما تماس بگیرید

 

 

 

 
کلیک کنید، فاکتور شما ارسال شد!                     صدور فاکتور اودوو


در نرم افزار صدور فاکتور اودوو (Odoo)، تمامی عناصر ضروری برای ایجاد یک فاکتور حرفه‌ای فورا برای شما آماده شده است: 

جزئیات مشتری، محصولات و قیمت‌ها، نرخ مالیات و غیره. به معنای واقعی کلمه، تنها به اندازه یک کلیک با فاکتور حرفه‌ای کسب‌وکار خود فاصله دارید.
فاکتورهایتان در جیب شماست!  صدور فاکتور اودوو

گوشی همراه شما همراه همیشگی شماست. با نصب اپلیکیشن فاکتور اودوو  (Odoo) روی موبایل، هر لحظه و هر جا فاکتور مشتریان خود را صادر کرده، وضعیت کسب‌وکار خود را به روزرسانی کنید و یا حتی از آن برای پرداخت‌های دسته‌ای استفاده کنید.

صدور فاکتور اودوو 


صدور فاکتور کسب‌وکار خود را به اودوو  (Odoo) بسپارید!

 

روش‌های قدیمی را کنار بگذارید، با نرم افزار صدور فاکتور اودوو  (Odoo)  خیلی سریع یک حواله دریافت می‌کنید و در یک لحظه فاکتور پرداخت می‌شود

فاکتور اودوو جایگزین کاغذبازی

صدور فاکتور اودوو

پرداخت‌های آنلاین

با اودوو (Odoo)، مشتریان کسب‌وکار خود را به یک پرتال مشتری بدون عیب و ایراد هدایت کرده و به آنها این امکان را می‌دهید تا با هر روش پرداخت آنلاینی که خودشان دوست دارند، اقدام به پرداخت فاکتور کنند.


نیازی به تعقیب پرداخت‌ها نیست، زمانتان را صرف کسب درآمد کنید!
پرداخت‌های باز با وضعیت معلوم و موعد مشخص را دنبال کنید. برای ورودی‌هایی که نیازمند پیگیری هستند، یادآوری تنظیم کنید. 


نرم افزار صدور فاکتور اودوو (Odoo) شامل ویژگی‌های بیشتری است:
  • با اودوو (Odoo)، به سادگی به فاکتور‌های تکراری رسیدگی کنید. شما به راحتی می‌توانید فاکتور‌های متعدد و پیاپی را برای برقراری ارتباط بین خدمات و محصولات تکراری تنظیم کنید .

صدور فاکتور اودوو

  •  با نرم افزار صدور فاکتور اودوو (Odoo)، صدور برگه پرداخت‌های اعتباری به راحتی ایجاد شده و بازپرداخت‌ها را مدیریت کنید.
  •  با اودوو از دریافت تنوع بالای ارز نگران نباشید. فاکتور خود را صادر کنید، خیالتان راحت، بازپرداخت‌ها با هر واحد پولی توسط اودوو (Odoo) با به روزترین نرخ تبدیل به صورت خودکار انجام شده و به ارز رایج کشور تبدیل خواهند شد.
  • گزارش فروش: با داشبورد های پویا و قابل تنظیم نرم افزار صدور فاکتور اودوو (Odoo)، به اطلاعات کلیدی مورد نیازتان دسترسی مستقیم دارید. 
  • فاکتور شما، سبک شماست. با اودوو (Odoo) می‌توانید فاکتور‌های کسب‌وکار خود را با در نظر گرفتن سبک برند خود سفارشی کنید. 

صدور فاکتور اودوو

  •   پست حلزونی! بله درست خواندید، پست سنتی که در دنیای پرسرعت امروز به پست حلزونی هم شهرت دارد، با اودوو (Odoo) مرتبط است. با نرم افزار صدور فاکتور اودوو (Odoo) به راحتی ارسال و پیگیری مرسولات پستی خود، شامل فاکتور‌ها و پرداخت‌ها را به صورت خودکار انجام دهید.