و در آخر، یک سیستم انبارداری مدرن

کاهش میزان کمبود موجودی، تسریع عملیات‌ها، بهینه‌سازی مسیرها و دست‌یابی به قابلیت دیده شدن سریع با اپلیکیشن مدیریت انبار اودو

تماس با مایادآوری خودکار به فروشنده‌ها

تکمیل موجودی بدون نقص

با استراتژی‌های تکمیل موجودی هوشمند، مانند قواعد حداقل- حداکثر، MTO یا سربرنامه‌ی تولید هرگز دچار کمبود موجودی نمی‌شوید. اجازه دهید اودو سفارشات خرید را به صورت خودکار انجام دهد. سپس برای به حداقل رساندن ریسک‌های ارتباطی (اطلاع‌رسانی) پیگیری‌های فروشندگان را به حالت خودکار درآورید مانند اعلان سفارش خرید و تأیید صدور فاکتور از چند روز قبل و ...

تسریع در صدور فاکتور، کنترل کیفیت و ذخیره‌سازی

کنترل بارهای ورودی و خروجی با قواعد ورود و خروج کالا، کدهای GS-1 و مسیرهای تطبیق‌پذیر.

از استراتژی‌های قراردادن کالاها در جای خود برای بهینه‌سازی ذخیره‌ی انبارتان استفاده کنید: باربران کند و پرشتاب، تحلیل ABC، انبار متقاطع و تمام چیزهایی که برای کاهش تعداد دفعات حمل بار و کاهش مسافت نیاز دارید.

بهینه‌سازی انبار

مدیریت بلادرنگ موجودی (انبار) با تمام ویژگی‌ها: شماره سریال‌ها، کالاها، بسته‌بندی، استراتژی‌های رزرو، شمارش چرخه، شاخص‌های عملکردی، و ...

بررسی سریع موجودی انبار: اطلاع سریع از محل تمام کالاهایتان در چند انبار یا چند شرکت.

به حداقل رساندن زمان انتخاب گزینه‌ها:

استراتژی درست را انتخاب کنید: انتخاب خوشه‌ای، موجی یا دسته‌ای. از استراتژی‌های چندگانه‌ی رزرو برای پخش کالاها استفاده کنید.
اجرای استراتژی‌های درست به شما امکان می‌دهد با همان تیم خودتان میزان انتخاب و بسته‌بندی کالاها را 30 درصد افزایش دهید.

انتخاب موجی

انتخاب سفارشات از راهرو‌ها یا محدوده‌های مختلف انبار و گروه‌بندی مجدد آنها در محل بسته‌بندی. این روش برای انبارهای بزرگ ایده‌ال است.

انتخاب خوشه‌ای

انتخاب چند سفارش در یک مرتبه و آماده‌سازی آنها به محض انتخاب، به منظور صرفه‌جویی در زمان بسته‌بندی. این روش برای محصولات کوچک ایده‌آل است.

انتخاب دسته‌ای

گروه‌بندی چند سفارش در یک مرتبه انتخاب و تلفیق آنها در محل بسته‌بندی.

بسته‌بندی از این آسان‌تر نمی‌شود

اودو در چاپ برچسب‌های حمل و نقل، کنترل کیفیت و واحدهای مختلف بسته‌بندی مانند قطعات، جعبه‌ها، پالت‌ها و ... با حمل‌کنندگان همکاری می‌کند.