مدیریت آسان ناوگان

با نرم افزار ناوگان اودوو (Odoo)

                   نرم افزار ناوگان اودوو (Odoo)  مدیریت   وسائل نقلیه، قراردادها، تعمیرات، هزینه‌ها و رانندگان شما  را به صورت یکپارچه انجام می‌دهد.


نرم افزار ناوگان اودوو
نرم افزار ناوگان اودوو

بدون زحمت ناوگان را مدیریت کنید

 

با نرم افزار ناوگان اودوو (Odoo) برای مدیریت وسائل  نقلیه سازمانتان  به هیچ سیستم پیگیری خاصی نیاز ندارید.   تنها با چند کلیک ساده ناوگان خود را به دقت نظارت کنید و از طریق یک سامانه اداری کاربرپسند مصرف سوخت، هزینه‌ها و بسیاری از موارد مرتبط  با وسائل نقلیه‌ی سازمانی خود را مدیریت کنید.  مدیریت آسان قراردادهای لیزینگ


 
تمام قراردادهای مربوط به وسائل نقلیه سازمانی  خود را با نرم افزار ناوگان اودوو (Odoo) نظارت کرده  و درصورت انقضای زمان قراردادها  ایمیل  هشدار دریافت   کنید.  این نرم افزار ابزارهای تصویری  متعددی برای اعلام  زمان تمدید یا اتمام  قرارداد وجود دارد. 

با نرم افزار ناوگان اودوو (Odoo) می‌توانید  خدمات  مربوط به  وسائل  نقلیه  راسازماندهی کرده و با خدمات دهندگان  واجد شرایط ارتباط برقرار کنید و  فاکتورها و گزارشات را مدیریت کنید.  

با کمک این ابزار به راحتی مقرراتی را   درمورد وسائل نقلیه سازمانی خود و  بیمه آنها وضع کنید و  با کارآمدترین روش ممکن ناوگان خود را مدیریت کنید.
 

نرم افزار ناوگان اودوو
نرم افزار ناوگان اودوو

نظارت یکجا بر تمام هزینه‌ها


 با کمک نرم افزار ناوگان اودوو (Odoo) می‌توانید هزینه صرف شده برای هر یک از وسائل  نقلیه سازمان را  مشخص و پیگیری کنید. در آغاز اجرای هر قرارداد, هزینه‌های تکرار شونده  مانند قراردادهای لیزینگ و خدماتی بصورت خودکار به نرم افزار حسابداری اودوو (Odoo) اضافه شده و سایر هزینه‌ها شامل سوخت و تعمیرات در یک گزارش ارائه می‌شوند.

 

 تحلیل و گزارش‌دهی 

با کمک نرم افزار ناوگان اودوو (Odoo) مدیریت تمام هزینه‌های مرتبط با وسائل نقلیه و خدمات  انجام شده آسان است. با ابزار گزارش‌دهی این نرم افزار می‌توانید یک گزارش جامع از انواع هزینه‌ها شامل  وسیله‌های نقلیه با بیشترین هزینه، هزینه خدمات  وسائل نقلیه و ...  را  با استفاده از ابزار گزارش‌دهی  با یکدیگر مقایسه کنید. همچنین  می‌توانید اطلاعات مفیدی را درمورد بازدهی هر وسیله نقلیه به دست آورده و عملکرد  ناوگان  خود را بهبود ببخشید.


به اُکسیدو  بپیوندید تا با نرم افزارهای یکپارچه ما کسب‌وکار خود را مدیریت کنید.