نرم افزار مدیریت هزینه‌های اودوو (Odoo)

                                                                      رسیدهای کاغذی  را کنار بذارید  

با نرم افزار مدیریت هزینه‌های اودوو (Odoo) دنبال رسیدهای کاغذی نگردید! اودوو (Odoo) همه چیز را سازماندهی می‌کند و شما به راحتی می‌توانید با پاکت‌های رسید کاغذی خداحافظی کنید!

همین الان با ما تماس بگیرید

 

نرم افزار مدیریت هزینه‌های اودوو

همین الان به ما بپیوند، خدمات ما برای کسب‌وکار شماست!

حین حرکت همه موارد را ثبت کنید! به صورت مستقیم از روی گوشی خودتان هزینه‌ها را ثبت کنید! 

از فرستادن رسیدها بوسیله ایمیل تا آپلود کردن یک رسید، به راحتی می‌توانید با اپلیکیشن مدیریت هزینه‌های اودوو  (Odoo) به کارهایتان برسید. با ثبت رسیدها حین حرکت، وارد کردن گزارش هزینه‌ها را هرگز فراموش نمی‌کنید و در همین حال امکان وصول رسیدها برایتان فراهم است.  


نرم افزار هزینه‌های اودوو

نرم افزار هزینه‌های اودوو

تایپ کمتر، اسکن بیشتر

با نرم افزار مدیریت هزینه‌های اودوو (Odoo)، کمتر تایپ می‌کنید و بیشتر اسکن خواهید کرد.

به  راحتی از فناوری OCR استفاده کنید. این فناوری هوش مصنوعی به صورت خودکار متن تصاویر را خوانده و به متن قابل جست‌وجو تبدیل می‌کند. نرم افزار هزینه‌های اودوو (Odoo) تمام رسیدها را اسکن کرده و سابقه تمام هزینه‌ها را با تاریخ برایتان ثبت می‌کند، یعنی دیگر نیازی نیست تمام این موارد را تایپ کنید !  

                                                                                                                                                           
شیوه‌های ایجاد سوابق

در نرم افزار مدیریت هزینه‌های اودوو (Odoo)، چهار شیوه برای ایجاد این سوابق وجود دارد: 
ایمیل کنید، اسکن کنید، با موس بکشید و رها کنید، یا به صورت دستی اقدام به ایجاد سابقه کنید. 
                                                  نرم افزار اودوو اکسیدو

با استفاده از کدهای هزینه‌ها، ایمیل ارسال کنید، یک رسید را اسکن کنید، رسید را با موس بکشید و در داشبورد برنامه هزینه آن را رها کنید، و یا اینکه به صورت دستی یک هزینه را تایپ کنید.

 تمام این کارها را می‌توانید از روی کامپیوتر و یا با استفاده از گوشی تلفن همراهتان انجام دهید.

نرم افزار مدیریت هزینه‌های اودوو
 برای تمام هزینه‌ها تنها یک گزارش تهیه کنید.


با نرم افزار مدیریت هزینه‌های اودوو (Odoo) دیگر برای هر هزینه، یک گزارش مجزا ثبت نکنید. تمامی هزینه‌ها را تنها با یک کلیک در یک گزارش منتشر کنید. برای همه ثبت تنها یک گزارش بسیار راحتتر است. این امکان برای تمامی هزینه‌ها شامل هزینه‌های کارمندان، گزارش تایید هزینه‌ها توسط مدیران، و پرداخت‌های ارسالی حسابداران فراهم است.  

صدور  فاکتور مجدد در یک لحظه


در یک چشم بهم زدن بازپرداخت و صدور دوباره فاکتور را انجام دهید.

واقعا به چه کسی باید پرداخت کنیم؟ برخی از پرداخت‌ها توسط مشتری انجام می‌گیرد و برخی دیگر باید توسسط کسب‌وکار انجام بگیرد.  به راحتی با نرم افزار مدیریت هزینه‌های اودوو (Odoo) می‌توانید مشخص کنید که بازپرداخت را به یک کارمند بدهید یا برای یک مشتری فاکتور دوباره صادر کنید. 
وقتی که هزینه‌ها و فاکتور تایید شوند، سفار‌ش‌های فروش به صورت خودکار تایید می‌شوند. تنها با چند کلیک امکان بازپرداخت به کارمندان وجود دارد و نیازی برای ورود به نرم افزار حسابداری نیست.نرم افزار مدیریت هزینه‌های اودوو
 
آماده شوید، تنظیمات را انجام دهید، هزینه‌ها را مدیریت کنید!

دسته‌بندی هزینه‌ها از قبل تنظیم شدند! وقتی نرم افزار هزینه‌های اودوو (Odoo) نصب می‌شود، یک دسته‌بندی از هزینه‌ها در دسترس ما هستند که از پیش تعیین شدند بنابراین به راحتی و فورا می‌توانید شروع به ایجاد سوابق هزینه‌ها کنید.

نرم مدیریت افزار هزینه‌های اودوو

گزارش‌نویسی

نرم افزار مدیریت هزینه‌های اودوو


گزارش هایی را با فیلترها و/یا گروه بندی های متعدد ایجاد کنید و آنها را برای دسترسی آسان مورد علاقه خود قرار دهید.


 نرم افزار مدیریت هزینه‌ها
قدرتمند گزارش‌نویسی کنید!


داده‌های مورد نیازتان را به صورت بصری مشاهده کنید! با گزارش‌های با گزارش‌های سفارشی‌شده می‌توانید هزینه‌ها را مصور کنید یعنی داده‌های مورد نیازتان را دقیقا نشان دهید. 

با نرم افزار مدیریت هزینه‌های اودوو (Odoo) هزینه‌ها را در دسته‌بندی بر اساس تاریخ و طبقه بندی های دیگر مشاهده کنید. فیلترهای زیادی در اختیار شماست تا گزارش‌هایتان را گروه‌بندی کنید و برای دسترسی‌های آسان آنها را به دلخواه تنظیم کنید.

مدیریت هزینه‌های کسب‌وکار خود را به ما بسپارید!

با نرم افزار مدیریت هزینه‌های اودوو (Odoo) تجربه راحت و دلچسبی داشته باشید:        

  • اودوو (Odoo) شفافیت کامل دارد. تمامی هزینه‌ها، گزارش‌ها، و وضعیت کسب‌وکارتان را به طور واضح در داشبورد ببینید.
  • کار با اودوو (Odoo) سهل و آسان است. با یک رابط کاربری حداقلی، و تنها با انجام چند پیکربندی ساده، همه اقدامات مربوط با مدیریت هزینه‌ها انجام می‌شود.
  • در نرم افزار مدیریت هزینه‌های اودوو (Odoo) به راحتی با استفاده از فناوری‌های دیجیتال، اطلاعات مربوط با هزینه‌ها را وارد کنید.
  • از طرف دیگر این نرم افزار هارمونی زیبایی دارد، نرم افزارهای حسابداری و فروش و مدیریت هزینه‌ها یکپارچه هستند، بنابراین هزینه‌های تایید شده و فاکتورها به طور خودکار و بلادرنگ به سفارش فروش افزوده می‌شوند.
  • نرم افزار مدیریت هزینه‌های  اودوو (Odoo) به صورت مشخص نقش هر فرد را تعریف کرده و تعیین می‌کند چه کسی گزارش هزینه‌ها را تایید کند.
  • اگر سوالی درباره نرم افزار مدیریت هزینه‌های اودوو داشتید، به راحتی از طریق چت داخلی اودوو (Odoo) سوالات خود را از دیگر کاربران و و یا هم تیمی‌های خود بپرسید.