تمام اطلاعات کارمندان شما در یک دفترکل جدید


نرم افزار منابع انسانی اودوو (Odoo)، یک دفترکل برای ثبت اطلاعات تمامی کارکنان شما


همین الان با ما تماس بگیرید

ماژول منابع انسانی اودوو (Odoo) شامل نرم‌افزارهای متعددی است که از آن جمله   نرم افزار کارمندان اودوو (Odoo)  است. این نرم افزار فراتر از یک ابزار  فهرست‌بندی اطلاعات کارمندان است. این ابزار  دربردارنده تمام ویژگی‌های لازم برای منابع انسانی است.

در زیر نمونه پلتفرم نرم افزار کارمندان اودوو (Odoo) را مشاهده می‌کنید  که تمامی اطلاعات کارمندان به راحتی در دسترس است.


نرم افزار کارمندان اودوو

نظارت بر همه کارکنان شما از یک مکان!

با نرم افزار کارمندان اودوو (Odoo) تمام حوزه‌های تحت مدیریت خود را از بالا بررسی و نظارت کرده و هر جا که نیاز است بر روی جزییات تمرکز کنید. با این ابزار به راحتی می‌توانید کارکنان خود را با دسته‌بندی‌های مختلف تفکیک کنید. برای مثال، امکان تفکیک کارکنان بر اساس تعریف شغلی،   بر اساس ساعات کاری،  و یا بر اساس شرایط قراردادی آنها وجود دارد. در واقع این امکان در نرم افزار کارمندان اودوو (Odoo) به شما کمک خواهد کرد تا از هر زاویه‌ای که می‌نگرید،  یک تصویر کامل از تیم خود داشته باشید.


نرم افزار کارمندان اودوو

اطلاعات خصوصی، محفوظ هستند!


با نرم افزار کارمندان اودوو (Odoo) هیچ نگرانی بابت اطلاعات خصوصی نداشته باشید. اطلاعات فردی کارمندان همچون اطلاعات تماس، اطلاعات  کارت شناسایی، اطلاعات بیمه و بانک محفوظ هستند. 


نرم افزار کارمندان اودوو


هر یک ازکارمندان شما دارای مهارت‌ها و دانش منحصر به فردی هستند.  با استفاده از نرم افزار کارمندان اودوو (Odoo) به راحتی می‌توانید ویژگی‌ها و توانایی‌های هر فرد را ثبت کرده و زمانی که به یک فرد متخصص در حوزه‌های مختلف نیازمندید، در کوتاه‌ترین زمان آن کارمند را از فهرست پیدا کنید.

نرم افزار کارمندان اودوو

رسیدگی به درخواست مرخصی 
 


با کمک نرم افزار کارمندان اودوو (Odoo) به راحتی به درخواست‌های مرخصی استحقاقی و استعلاجی کارمندان خود رسیدگی کنید. با این ابزار بدون نیاز به استفادده از برگه‌های مرخصی کاغذی، درخواست مرخصی کارمندان را تایید کنید. همچنین در پلتفرم کارمندان اودوو (Odoo) به راحتی از حضور و غیاب تمامی کارمندان خود در هر روز  باخبر  می‌شوید. 

سنجش و ارزیابی تعاملی در راستای ارتقا انگیزه شغلی 


یکی از ویژگی‌های منحصر به فرد نرم افزار منابع انسانی اودوو (Odoo) امکان سنجش و ارزیابی عملکرد کارمندان شما برای افزایش انگیزه شغلی است. شما با استفاده از نرم افزار یکپارچه اودوو (Odoo) می‌توانید کارمندان خود را ارزیابی کرده،  به عملکرد آنان بازخورد نشان داده و  به آنها امکان بیان نظراتشان را بدهید.


نرم افزار کارمندان اودوو


با نرم افزار کارمندان اودوو (Odoo) و با استفاده از قابلیت ارزیابی می‌توانید به صورت دوره‌ای کارکنان خود را ارزیابی و روند بهبود عملکرد آنان را سنجیده و  انگیزه شغلی را در میان تیم  خود حفظ کنید. به ما در اُکسیدو پیام دهید  تا برای استفاده از نرم افزار شخصی سازی شده برای مدیریت کارمندان شما راهنمایی‌تان کنیم.