تجارت الکترونیک منبع باز با اودوو (Odoo)

به طور کلی، تجارت الکترونیک (ecommerce) به خرید و فروش محصولات، ارتباط با مشتری، تبادل محصولات، ارائه خدمات پس از فروش و ... گفته می‌شود که در بستر  شبکه اینترنت انجام می‌گیرد.  

تجارت الکترونیک با اودوو (Odoo)


نرم افزار ERP اودوو (Odoo) این امکان را فراهم کرده است تا برای ارتقا کسب و کارتان به خدمات یکپارچه  ارتباط با مشتریان و خرید و فروش آنلاین، به صورت کامل و با طراحی جذاب دسترسی داشته باشید. 

با کمک نرم افزار یکپارچه اودوو (Odoo) به راحتی می‌توانید عملیات بازاریابی را به پیش برده و از راحتی و سادگی کار با این پلتفرم لذت ببرید.


فروش و بازاریابی با اودوو


طراحی وبسایت اودوو (Odoo) برپایه هوش مصنوعی است و شما نیازی به کدنویسی  ندارید!

تجارت الکترونیک با اودوو

برای راه‌اندازی تجارت الکترونیک، به تعیین دامنه، راه‌اندازی وبسایت و فروشگاه آنلاین، CRM، بازاریابی،  فروش، خدمات پس از فروش و ... نیازمندید. 


نرم افزار یکپارچه اودوو (Odoo) انجام آسان تمامی  مراحل تجارت الکترونیک را   برای شما میسر کرده است.
در ابتدا  باید یک دامنه برای فروشگاه آنلاین  خود انتخاب، سپس یک وبسایت  راه‌اندازی کرده و آن را برای فروش آماده کنید. 


با نرم افزار یکپارچه اودوو (Odoo)، به آسانی و به سرعت فروشگاه آنلاین خود را ایجاد کرده و طراحی منحصر به فردی را با استفاده از بلوک‌های آماده، به اتمام برسانید.


تجارت الکترونیک با اودوو
افزایش درآمد و مدیریت خودکار انبار

مشتریان شما و محصولات شما منحصر به فرد هستند! به راحتی با ابزارهای اودوو (Odoo) محصولاتتان را بر روی وبسایت بارگذاری کرده و آنها را در اندازه‌های قابل تغییر  و  در رنگ‌های قابل ویرایش  تنظیم کنید.با نرم افزار یکپارچه اودوو (Odoo) انبار محصولاتتان را به صورت خودکار با تنظیمات شخصی‌سازی شده مدیریت کنید و بدون زحمت درآمد خود را افزایش دهید.  تجارت الکترونیک با اودوو
تجارت الکترونیک با اودوو
افزایش مشتری و ترافیک سایت با اودوو


 اودوو (Odoo) به شما این امکان را می‌دهد تا به صورت بلادرنگ با مشتریان خود گفت‌وگوی زنده داشته باشید و برای خرید بهتر به آنها کمک کنید. 

بدین وسیله شما اعتماد بیشتری میان خود و مشتریانتان ایجاد می‌کنید و آنها را به مشتریان وفادار تبدیل خواهید کرد!

طراحی اودوو (Odoo) به نحوی است که به شما در راستای رسیدن به مخاطب صحیح و ارتقا سطح تجارت الکترونیک کمک خواهد کرد. 

از داشبورد اودوو (Odoo) برای به دست آوردن گزارش‌های پیشرفته و مقایسه داده‌ها استفاده کنید. شما از داشبورد خود به گوگل آنالیتیکس دسترسی دارید و ترافیک واقعی سایتتان را مشاهده می‌کنید.   


برای بهره‌مندی از خدمات جامع ERP، 

همین الان با اُکسی​​​​دو تماس بگیرید!