تجارت الکترونیک متن باز  (open source)

بسیار عالی، راه‌اندازی این سیستم در عین کامل بودن آسان است.

با یکی از بهترین صفحه‌سازهای بازار، صفحات جذابی را برای فروش محصولات خود طراحی کنید. سپس از سادگی این پلتفرم یکپارچه، از بازاریابی گرفته تا عملیات‌های مختلف، لذت ببرید.

تماس با مانیازی به کد نیست

طراحی وب مبتنی بر هوش مصنوعی. ایجاد و نگهداری فروشگاه آنلاین بی‌نقص شما باید آسان و ساده باشد. در کوتاه‌ترین زمان این فروشگاه را با استفاد از تم‌های تجاری اختصاصی راه‌اندازی کنید و با استفاده از drag and drop اجزای سازنده صفحات جذابی را برای فروش محصولات خود طراحی کنید.


بیش از 3 میلیون عکس رایگان

محصول پادشاه است

محصولات وفق‌پذیر

محصولات شما به اندازه‌ی مشتریانتان منحصر به فرد هستید: وجوه مختلف آنها را با نمایش اندازه‎‌ها، رنگ‌ها و سایر متغیرها نشان دهید.

مدیریت خودکار موجودی

موجودی هر کالا بی‌درنگ به روزرسانی می‌شود.

فروش ویژه (بیش فروش) و فروش جانبی

بدون تلاش اضافی درآمد خود را افزایش داده و مشتریانتان را حفظ کنید.


وفاداری مشتریان خود را افزایش داده و درآمدتان را به حداکثر برسانید

 روابط قوی‌تر. آنلاین بودن فروشگاه شما به این معنی نیست که نمی‌توانید با مشتریانتان در ارتباط باشید: می‌توانید بی‌درنگ با آنها گفت‌وگو کرده، در یافتن بهترین محصولات به آنها کمک کنید و برای ایجاد اعتماد نظرات کاربران دیگر را به آنها نشان دهید.فروشگاه شما مورد توجه همگان قرار خواهد گرفت

رشد و توسعه‌ی پایدار. اودو به منظور دسترسی به مخاطب درست و رشد و پیشرفت کسب و کار شما طراحی شده است. از داشبورد داخلی برای تهیه‌ی گزارشات پیشرفته و بررسی داده‌ها استفاده کنید.