آنالیز بدن با استفاده از ربات هوش مصنوعی (AI) 

با دستگاه‌های آنالیز بدن در مجموعه‌های سلامت محور ،  کمک شایانی به سلامت افراد  کنید!


با استفاده از دستگاه‌های آنالیز بدن  ضمن آگاهی دقیق و عمیق از وزن بدن، وضعیت کلی عظلات بدن، از تراکم استخوان هر فرد، درصد چربی بدن،  از درصد توده عظلانی بدون چربی و ...،   بر اساس اطلاعات به دست آمده برنامه غذایی و برنامه ورزشی دقیق و مناسب بدن هر فرد را ارائه دهید.

ما در مجموعه اُکسیدو با تولیدکنندگان به روزترین دستگاه‌های آنالیز بدن دنیا، و با ارائه ماژول آنالیز بدن  منحصربه فرد خودمان، بهترین خدمات را به شما ارائه می‌دهیم. 

همین الان با ما تماس بگیرید

آنالیز بدن با استفاده از ربات هوش مصنوعی (AI) به کمک دستگاه‌های مختلفی انجام می‌گیرد که از آن جمله دستگاه آنالیز بدن اینبادی (InBody) و دستگاه آنالیز بدن تانیتا (TANITA) هستند. 

دستگاه انالیز بدن اینبادی

دستگاه آنالیز بدن اینبادی (InBody)

 

دستگاه آنالیز بدن اینبادی (InBody) دقیق‌ترین دستگاه آنالیز بدن در کل جهان است. با این دستگاه تمامی اعضای بدن را به راحتی و با دقت آنالیز کنید. فناوری اینبادی (InBody) امکان اندازه گیری امپدانس جداگانه‌ای برای هر عضو از بدن را فراهم کرده است. برای مثال دست و پا و یا عظلات بدن هریک معیار اندازه گیری متفاوتی دارند که اینبادی (InBody) به صورت دقیق برای آنالیز هر عضو طراحی شده است.

دستگاه آنالیز بدن اینبادی (InBody) یک دستگاه مجهز به سیستم الکترود چهارقطبی با هشت نقطه تماس است. این دستگاه مجهز به فناوری ولتاژ اندازه گیری از انگشت شست پا است که دقت اندازه‌گیری امپدانس را به شدت بالا می‌برد. 


دستگاه آنالیز بدن اینبادی (InBody) با استفاده از فرکانس‌های مختلف از یک کیلوهرتز تا یک مگاهرتز مایعات داخل سلولی و خارج سلولی را اندازه گیری می‌کند. به دلیل وجود فناوری منحصر به فرد اینبادی (InBody)، نتایج تحلیل‌ها دیگر وابسته به تخمین‌های تجربی نیست.

دستگاه‌ آنالیز بدن تانیتا (TANITA) 

 

تانیتا (TANITA) بنیان‌گذار تجزیه و تحلیل امپدانس بیوالکتریک (BIA) است که برای اولین بار تحلیلگر چربی بدن را به بازار آورده است. 

دستگاه آنالیز بدن تانیتا (TANITA) به عنوان معیار برای مطالعات تحقیقاتی فناوری BIA  مورد استفاده قرار گرفته است. دستگاه آنالیز بدن تانیتا (TANITA) بالاترین سطح دقت بالانی ر ا تضمین می کند.


دستگاه آنالیز بدن تانیتا


اُکسیدو با به روزترین دستگاه‌های آنالیز بدن جهان شما را در آنالیز سلامتی‌تان همراهی می‌کند.