برنامه کنترل تردد اودوو (Odoo)

مدیریت آسان ورود و خروج کارمندان در اودوو  (Odoo)


برنامه کنترل تردد اودوو (Odoo) مانند یک ساعت زمان کار می‌کند. کارمندان می‌توانند با استفاده از داشبورد نرم افزار کارمندان اودوو (Odoo) ورود و خروج خود را ثبت کنند.  امکان استقرار یک کیوسک برای ثبت ورود و خروج کارمندان با استفاده از برنامه کنترل تردد اودوو (Odoo) نیز وجود دارد.

همین الان با ما تماس بگیرید

کنترل بلادرنگ کارکنان 


نرم افزار یکپارچه اودوو (Odoo) امکان کنترل بلادرنگ کارمندان را برای مدیران فراهم کرده است و مدیران    بدون هیچ محدودیتی امکان دسترسی کامل به ساعات حضور کارمندان را دارند. بدین ترتیب مدیران  می‌توانند گزارشات مفصلی از ساعات کاری، ساعات اضافه‌کار، تاخیرها و غیبت‌های کارمندان داشته باشند. 

مدیران امکان تغییر یا ویرایش در سوابق ساعات حضور و اضافه کار کارمندان را دارند. علاوه بر آن، هر کارمند نیز می‌تواند سابقه ساعات حضور خود و یا تغییرات اعمال شده را از حساب کاربری خود به صورت یکجا مشاهده کند.تنظیم کنید، نظارت  کنید


برای استفاده از برنامه   کنترل تردد اودوو (Odoo)، باید برنامه حضور و غیاب  را نصب کنید. این برنامه به شما اجازه می‌دهد تا زمان حضور و غیاب کارمندان خود را ثبت و ردیابی کنید.  امکان تنظیمات برنامه کنترل تردد اودوو (Odoo) در قسمت پیکربندی  وجود دارد. 

کارفرمایان می‌توانند از کارت‌های شناسایی، بارکد یا تشخیص چهره برای ثبت ورود و خروج کارمندان استفاده کنند.  تعیین نحوه ورود و خروج کارمندان و تعیین نحوه محاسبه ساعات اضافه کار نیز در برنامه پیکربرندی ممکن است. 


برنامه حضور غیاب اودوو


با برنامه   کنترل تردد اودوو (Odoo)، با خیالی آسوده و به سهولت حضور و غیاب کارمندان خود را مدیریت کنید.